KLAS protmūšis

KLAS protmūšis

Ar prisimeni Klaipėdos Apskritojo stalo kovas? Štai ir vėl ne už kalnų atkeliaus visų pamėgto protmūšio III sezonas, dar suktesnis ir dar modernesnis, o kartu su juo prasidės ir protus iš žiemos miego prabudinančios linksmybės, kurių metu bus dalinama daugybė naujų prizų. Tad paskubėk ir nepavėluok užsiregistruoti, galbūt šiais metais Tavo komanda bus verta pergalės!

Renginio taisyklės:
1. Reikia suburti 3-5 žmonių komandą, sugalvoti jai pavadinimą ir užsiregistruoti. Žmonės turi būti organizacijos tikrieji nariai arba jų draugai. Organizacija gali turėti ne daugiau 2 komandų.
2. Vakaro metu žaidime dalyvaujančios komandos turi įveikti 5 etapus. Kiekvienas etapas susideda iš 10 klausimų, kurie apima pačias įvairiausias sritis. Dalyvaujančios komandos savo atsakymus turi surašyti ant jiems išdalintų lapelių. Atsakyti į vieną klausimą yra skiriama 1 min.
3. Po kiekvieno turo yra skaičiuojami ir skelbiami rezultatai, tad šiuo būdu komanda turi galimybę stebėti, kaip jiems sekasi žaisti viso vakaro metu.
4. Nugalėtojais tampa daugiausiai teisingų atsakymų pateikusi komanda – jiems atitenka KLAS įsteigtas vakaro prizas.
5. Komandos taip pat kovoja ir dėl intelektualiausios organizacijos vardo bei galutinio prizo, kuris bus paskelbtas po 8 žaidimų. Paskutinis žaidimas planuojamas balandžio 25 d.

Registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgnKpceTm7thBuzhx1xxLT50iImu3pMUIjd2snncDx73WQaA/viewform

Dėl įdomumo KLAS protmūšio rėmėjų sąrašas kiekvieną dieną didės, tad sekite informaciją!
Startuojam: kovo 7 d. 18 val., PC BIG esančiame Max Coffee (Taikos pr. 139).
*Žaidimo metu draudžiama naudotis telefonais, kompiuteriais, enciklopedijomis ir kt.
**Protmūšyje gali dalyvauti KLAS narės, bei KLAS draugai ir partneriai.
***Kilus klausimams, rašykite į KLAS Facebook paskyrą arba susisiekite 868416519.

2018-04-11 18:00 2018-04-11 18:00 Europe/Vilnius KLAS protmūšis Ar prisimeni Klaipėdos Apskritojo stalo kovas? Štai ir vėl ne už kalnų atkeliaus visų pamėgto protmūšio III sezonas, dar suktesnis ir dar modernesnis, o kartu su juo prasidės ir protus iš žiemos miego prabudinančios linksmybės, kurių metu bus dalinama daugybė naujų prizų. Tad paskubėk ir nepavėluok užsiregistruoti, galbūt... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/klas-protmusis/date-20180411/ Prekybos centras BIG, Taikos pr. 139, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti Žaidimai