Kinijos šiuolaikinio meno paroda „Who am I? / Kas aš esu?“

Kinijos šiuolaikinio meno paroda „Who am I? / Kas aš esu?“

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kartu su Pekino galerijų asociacija  pristato Kinijos šiuolaikinio meno parodą „Who am I? / Kas aš esu?“, kuruojamą Pekino galerijų asociacijos prezidento Xin Dong Cheng.

Kinijos šiuolaikinis menas šiandien yra tapęs galinga jėga, svarbia sudedamąja pasaulinio meno struktūros dalimi, reprezentuojančia dabartinę Kinijos civilizaciją. Parodos lankytojams bus sudaryta galimybė pamatyti, kaip, pradedant XX a. devintuoju dešimtmečiu, Kinijos atsivėrimas pasauliui ir visuomenės pokyčiai laipsniškai veikė šiuolaikinio meno evoliuciją, kaip autorių kūriniuose stilistiškai persipynė ilgaamžė Kinijos klasikinė ir modernioji kultūra, atsiskleidė etninio meno ir globalizacijos, tautiškumo ir tarptautiškumo tendencijos.

Žiūrovai susipažins su trijų menininkų kartų kūrybinėmis koncepcijomis, išreikštomis plačia technikų, formų ir žanrų įvairove. Parodoje pristatomi jau pasaulyje pripažintų menininkų ir meno rinką netrukus užkariausiančių jaunųjų kūrėjų tapybos, skulptūros, fotografijos ir videomeno darbai.

  • 05.19 - 07.14
Daugiau informacijos