• Kontaktai
  • Naujienos

Justas Kulikauskas (violončelė). Ateities violončelė

Justas Kulikauskas (violončelė). Ateities violončelė

Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis ir konkursas
2017 m. gegužės 1–6 d.

„Ateities violončelė“
Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika)
Programa: Rihanna, Kanye West, Paul McCartney, Skrillex & Diplo, Justin Bieber, Martin Garrix - In The Name Of Love, Seinabo Sey, The Amazing Cello

Justas Kulikauskas – trečios kartos violončelininkas savo šeimoje – pradėjo griežti būdamas ketverių metų. Ypač svarbią jo koncertinės veiklos dalį užima „Naujų idėjų kamerinis orkestras“ (NICO), su kuriuo koncertavo Europoje ir JAV.
J. Kulikauskas domisi ne tik akademine, bet ir kitų stilių kūryba – pats kuria ir prodiusuoja Pop / Hip-Hop/ RnB muziką. „Loop Station World Championchip“ ir buvo pripažintas vienu iš aštuonių geriausių efektų pedalus naudojančių muzikantų pasaulyje.
Pasivadinęs „The Amazing Cello“, violončelininkas atlieka populiariosios muzikos kūrinių aranžuotes. Amerikiečių internetinės medijos kompanija „Buzzfeed“ įvardijo jas kaip geresnes už pačius originalus. Tuo įsitikinti galės ir koncerto „Ateities violončelė“ publika, kadangi koncerto programoje skambės populiariausi šiandienos pop scenos kūriniai.

  • Gegužės 4 d.  19:30 - 22:30
2017-05-04 19:30 2017-05-04 22:30 Europe/Vilnius Justas Kulikauskas (violončelė). Ateities violončelė Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis ir konkursas 2017 m. gegužės 1–6 d. „Ateities violončelė“ Justas Kulikauskas (violončelė, elektronika) Programa: Rihanna, Kanye West, Paul McCartney, Skrillex & Diplo, Justin Bieber, Martin Garrix - In The Name Of Love, Seinabo Sey, The Amazing Cello Justas... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/justas-kulikauskas-violoncele-ateities-violoncele/date-20170504/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.60 - 6.80
Kiti koncertai