Jūros šventė

Jūros šventė

Jūros šventė

Vasaros pusiaukelę žyminti Jūros šventė – gausybės renginių, puikios nuotaikos ir, be abejo, atostogų sinonimas. Didžiausia ir viena stilingiausių vasaros švenčių Lietuvoje, tampa jaukia susitikimų, atradimų bei įkvėpimų vieta. Liepos 28–30 dienomis, jau 58-ąjį kartą Jūros šventė į Klaipėdą sukvies tūkstančius jūrai ir jūrinėms tradicijoms neabejingų žmonių, taip skatindama dar labiau didžiuotis tuo, kad Lietuva – tai jūrinė valstybė, o vienintelis jos uostas Klaipėda – tai gilias jūrines tradicijas puoselėjantis Baltijos uostamiestis. Įkvepianti ir stilinga – tokia Jūros šventė pasitinka klaipėdiečius ir miesto svečius.

Jūros šventę į miestą kaip ir kasmet pakvies didinga jūrinė eisena, suburianti keliasdešimt įmonių, įstaigų beiorganizacijų, tūkstančius dalyvių ir antra tiek žiūrovų. Jau trečius metus Jūros šventės eiseną globoja VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Pastarųjų metų Jūros šventė stebina netikėtais senamiesčio erdvių pokyčiais ir interpretacijomis. Jaukiame senamiestyje kviečia KINO SKVERAS, SKONIŲ GATVĖ, TURIZMO ERDVĖ, JONO KALNELIS IR ŠOKANTYS FONTANAI, TEATRINĖ PLATFORMA ir, žinoma, nuostabiai pasikeičianti MAGIŠKA TEATRO AIKŠTĖ.

Tai gražiausia ir įspūdingiausia trijų dienų vasaros avantiūra!

  • liepos 28 - 30
Daugiau informacijos