Jurgos Lago knygos „Liucija“ pristatymas

Jurgos Lago knygos „Liucija“ pristatymas

Kovo 7 d., 18 val., I. Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje vyks Jurgos Lago knygos „Liucija“ pristatymas.

Jurga Lago – dizainerė ir grafikė, pirmojo Lietuvoje juvelyrikos prekės ženklo YURGA įkūrėja.

Renginio metu J. Lago kalbės apie savo kūrybą, rašymo pradžią, gyvenimišką poziciją ir, žinoma, apie bestseleriu tapusią knygą „Liucija“ .

Susipažinus su ja (Liucija) gyvenimas atrodys kitoks – paprastesnis, žavus ir ilgas. Kai lengva prisipažinti klydus, kai nesureikšminama tai, ko nereikia, ir iškeliama tai, ko, rodos, nė nepastebėtum, kai mažose kasdienybės detalėse gyvena laimė! Bus lengva nusispjauti suklupus, atsitiesti sunkumams slegiant pečius ir su viltimi žiūrėti tolyn, kai, rodos, reikėtų spoksoti į žemę sau po kojomis.

Vakarą ves Giedrius Gustas.

Įėjimas laisvas
Maloniai kviečiame

  • Kovo 7 d.  18:00 - 20:00
2018-03-07 18:00 2018-03-07 20:00 Europe/Vilnius Jurgos Lago knygos „Liucija“ pristatymas Kovo 7 d., 18 val., I. Simonaitytės bibliotekos Konferencijų salėje vyks Jurgos Lago knygos „Liucija“ pristatymas. Jurga Lago – dizainerė ir grafikė, pirmojo Lietuvoje juvelyrikos prekės ženklo YURGA įkūrėja. Renginio metu J. Lago kalbės apie savo kūrybą, rašymo pradžią, gyvenimišką poziciją ir, žinoma,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/jurgos-lago-knygos-liucija-pristatymas/date-20180307/ Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Turgaus g. 8, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas