Juozas Erlickas / Jazzpilis

Juozas Erlickas / Jazzpilis

Gyvasis klasikas Juozas Erlickas kartu su muzikantais Daumantu Slipkumi (klavišiniai) ir Vytautu Mikeliūnu (smuikas) pagaliau atvyksta į Jazzpilį.
Susitikimuose su Juozu Erlicku galioja keletas taisyklių, su kuriomis turėtų susipažinti kiekvienas, ateinantis į koncertą.

– Ką reikia žinoti žmonėms, einantiems į Juozo Erlicko koncertą? – Žmonės gali nieko nežinoti. Viskas jiems bus paaiškinta.

– Kaip elgtis koncerto metu? – J.Erlickui didžiausią rūpestį kelia riksmai „Bravo!“ ir „Bis!“. Tokiu atveju jis stabdo renginį ir tikrina susirinkusiųjų intelekto koeficientą, klausdamas: ar žinote, koks čia miestas? Žmonėms atsakius teisingai , renginys tęsiamas. Atsakius neteisingai, Maestro su ašarom akyse palieka sceną.

– Ar patys žmonės turi teisę ko nors paklausti? – Be abejo. Juk svarbiausias J.Erlicko sugrįžimo tikslas: skleisti jam vienam žinomą informaciją, kurią jis gauna iš kosmoso.

– Ko žmonės klausia? – Aišku, kad to, kas labiausiai rūpi. Ar žiūrėjimas pro langą kenkia sveikatai? Ar galima pabėgti nuo savęs? Kas bus po to, kai bus gerai? Ką reiktų daryti, kad nieko nereiktų daryti?

– Ar koncerto metu skamba dainos? – Kartais – skamba. O būna, kad žmonės garsą sugeria. Todėl Maestro pageidauja, kad visi ateitų jau atsigėrę.

– O scenos efektai? – Prieš koncertą kartais atliekamas žiūrovų pradanginimas.

– J.Erlickas visados atrodo rūstus. Bet gal nors iš scenos taria ką juokingo? – Tik tiek, kiek reikia, kad vakaro nuotaika skirtųsi nuo gedulingos vakarienės.

– Kokius reikalavimus J.Erlickas kelia koncerto organizatoriams? – Svarbu, kad scenoje nebūtų privemta, o salėje nebūtų sausakimša.

– Ką daryti tiems, kurie nepateks į koncertą? – Nieko nebepadarysi. Teks susitaikyti su mintimi, kad gyvenimas praėjo pro šalį.

Duris atveriame 18 valandą. Koncerto pradžia 20 valandą.
Kviečiame atvykti kuo anksčiau.

NES ČIA GYVENA MUZIKA!
Įėjimo mokestis - 10 EUR
Staliukų rezervacija telefonu: 867781899

ASMENYS IKI 18 METŲ NEĮLEIDŽIAMI.
ASMENYS, APSVAIGĘ NUO ALKOHOLIO AR PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ TAIP PAT NEĮLEIDŽIAMI.

  • Sausio 27 d.  nuo 20:00
2018-01-27 20:00 2018-01-27 20:00 Europe/Vilnius Juozas Erlickas / Jazzpilis Gyvasis klasikas Juozas Erlickas kartu su muzikantais Daumantu Slipkumi (klavišiniai) ir Vytautu Mikeliūnu (smuikas) pagaliau atvyksta į Jazzpilį. Susitikimuose su Juozu Erlicku galioja keletas taisyklių, su kuriomis turėtų susipažinti kiekvienas, ateinantis į koncertą. – Ką reikia žinoti žmonėms, einantiems į Juozo Erlicko... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/juozas-erlickas-jazzpilis/date-20180127/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 10.00
Kiti koncertai