Juodojo humoro šou „Sex be tabu“ (N 18)

Juodojo humoro šou „Sex be tabu“ (N 18)

Ar žinote, ką žmogus sušunka nukritęs nuo kopėčių? Ar žinote, kad mokslininkų teigimu nenorminės leksikos vartojimas nuima stresą ir pagerina medžiagų apykaita? Ar žinote, kad juokas ir seksas prailgina gyvenimą? Ar žinot, kad seksu geriausia užsiimti su savo mylimuoju, o smagiai pasijuokti geriausia Juodojo humoro vakare.

Daugiau kaip prieš 15 metų juodojo humoro magistrai – tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir Lietuvos anekdotų karalius Raimundas Šilanskas pradėjo rengti Juodojo humoro vakarus be cenzūros. Artūras tuomet pradėjo „Bernelių užeigos“ vakaruose skirtuose tik vyrams, Raimundas – Kauno klube „Crazy house“. Vėliau kiekvieną vasarą jie pasikeisdami Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“ surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų, surinkdami pilnas sales nekastruoto humoro mėgėjų. Tokių renginių populiarumas didžiulis ir kasmet didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzūruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ir jaunas, ir jau „panešiotas“ jaunimas, neišskiriant nei vyrų nei merginų. Laisvas liberalus žodis iš anekdotų meistro lūpų skamba natūraliai, taikliai, nevulgariai ir, be abejo, juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtų būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus, beveik nėra. Artūras šiuo atveju anekdotus pagardina stand-up‘ais , o Raimundas savo audringo gyvenimo istorijomis. Juodojo humoro vakarai ne pirmus metus renka pilnas sales visoje Lietuvoje. Geriausių Lietuvos komikų A.Orlausko ir R Šilansko patyrimas, meistriškumas ir profesionalumas akivaizdus, ir visi jau seniai tuo įsitikino. Humoro magistrai parengė naują programą. Ji pastoviai atnaujinama bei tobulinama, juk anekdotų žanras platus ir neaprėpiamas, o galimybės panaudoti „aštrų“ žodelį dar platesnės, juolab visi seniai įsitikino, kad meistriškai improvizuoti abu artistai tikrai moka. Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems ir sovietinio tipo cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai. Visi kiti neabejotinai praleis fantastiškai beprotiškai gerą laiką.

Tokio tikro kieto ir necenzūruoto humoro mėgėjai turėtų paskubėti, nes pirmiesiems turo koncertams Kaune ir Vilniuje bilietų neliko dar gerokai prieš dvi savaites iki koncertų.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

  • Vasario 8 d.  nuo 18:00
2018-02-08 18:00 2018-02-08 18:00 Europe/Vilnius Juodojo humoro šou „Sex be tabu“ (N 18) Ar žinote, ką žmogus sušunka nukritęs nuo kopėčių? Ar žinote, kad mokslininkų teigimu nenorminės leksikos vartojimas nuima stresą ir pagerina medžiagų apykaita? Ar žinote, kad juokas ir seksas prailgina gyvenimą? Ar žinot, kad seksu geriausia užsiimti su savo mylimuoju, o smagiai pasijuokti geriausia Juodojo humoro vakare. Daugiau... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/juodojo-humoro-sou-sex-be-tabu-n-18/date-20180208/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai