JIS ir JI | 13 Su Puse Dainų Apie Meilę KLAIPĖDA

JIS ir JI | 13 Su Puse Dainų Apie Meilę KLAIPĖDA

Duetas Jis ir Ji - dainuos apie meilę, tokią, kokia ji yra JAM IR JAI. Šiltai ir nuoširdžiai pakvies į muzikinę ekskursiją per daugeliui pažįstamas kasdienybėje tarp mylimųjų pasitaikančias situacijas. Nuo romantiškų dainų iki meilės pareiškimų, nuo lopšinių iki elektoakustinių meilės kupinų nesusipratimų. Tai koncertas subalansuotas mylintiems ir ieškantiems meilės - tikros, nesumeluotos su visais pliusais ir minusais, su visais nesklandumais ir nusivylimais. 

Jis - tai Simas Buziliauskas - visada pozityvus, besišypsantis žmogus, mėgstantis dainuoti aktorius, kuris niekada nenustoja tikėti kūryba.

Ji - tai Evelina Lozdovskaja Šimelionė, Klaipėdos jaunimo teatro aktorė, atlikėja, kuri niekada nelieka abejinga muzikinei scenai, ieškojimams ir iššūkiams.

Daugiau informacijos: 
SOCIAL CLUB RAKETA | Klaipėda
bei facebook.com\jisirji paskyroje. 
Bielieto kaina JAM IR JAI (porai) - 13,50
JAM arba JAI - septyyyyyni

  • Vasario 8 d.  19:30 - 21:00
2018-02-08 19:30 2018-02-08 21:00 Europe/Vilnius JIS ir JI | 13 Su Puse Dainų Apie Meilę KLAIPĖDA Duetas Jis ir Ji - dainuos apie meilę, tokią, kokia ji yra JAM IR JAI. Šiltai ir nuoširdžiai pakvies į muzikinę ekskursiją per daugeliui pažįstamas kasdienybėje tarp mylimųjų pasitaikančias situacijas. Nuo romantiškų dainų iki meilės pareiškimų, nuo lopšinių iki elektoakustinių meilės kupinų nesusipratimų. Tai... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/jis-ir-ji-13-su-puse-dainu-apie-meile-klaipeda/date-20180208/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai