Jaunatviški ir artistiški II

Jaunatviški ir artistiški II

Smuikininkės Dalios Dėdinskaitės ir violončelininko Glebo Pyšniako suburtas jaunimo ansamblis „Artistico“ susikūrė 2015 metais ir netrukus surengė itin sėkmingų pasirodymų seriją Lietuvos regionuose ir pagrindinėse salėse, tarp jų ir KKS. Klausytojai ir muzikos kritikai buvo sužavėti jaunais virtuozais, jų profesionalumu ir muzikalumu.
 
„Patys buvome ne mokytojai, o kolegos. Grojome kartu ir visi kartu stengėmės dėl bendro rezultato – paruošti labai sudėtingą programą per  tokį trumpą laiką  bei patraukliai ją pateikti klausytojams“, – sako meno vadovai. Jų nuomone, „visi „Artistico“ atlikėjai yra labai ryškūs ir charizmatiški, o susibūrę į vieną ansamblį maloniai nustebina kiekvieną muzikos aistruolį“. 
 
Ansamblio „Artistico“ antroji programa apims platų klasikinės muzikos spektrą: nuo sustyguotų baroko polifonijos pynių iki Lotynų Amerikos šokių muzikos aistros verpetų. 
  • Spalio 18 d.  18:30 - 19:30
2017-10-18 18:30 2017-10-18 19:30 Europe/Vilnius Jaunatviški ir artistiški II Smuikininkės Dalios Dėdinskaitės   ir violončelininko Glebo Pyšniako suburtas jaunimo ansamblis „Artistico“ susikūrė 2015 metais ir netrukus surengė itin sėkmingų pasirodymų seriją Lietuvos regionuose ir pagrindinėse salėse, tarp jų ir KKS. Klausytojai ir muzikos kritikai buvo sužavėti jaunais virtuozais, jų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/jaunatviski-ir-artistiski-ii/date-20171018/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 8.00
Kiti koncertai