J Bagdonavičiūtė, Ž Kudirkaitė Fortepijono revoliucionieriai

J Bagdonavičiūtė, Ž Kudirkaitė Fortepijono revoliucionieriai

Penki kompozitoriai, penkios gyvenimo istorijos, lėmusios tai, kaip šiandien suprantame pianizmą ir mėgaujamės fortepijono garsais. Jaunosios kartos atlikėjos Julija Bagdonavičiūtė ir Živilė Kudirkaitė savo programoje pristatys penkis fortepijono korifėjus, sugebėjusius priversti kadaise „mušamuoju“ instrumentu buvusį fortepijoną dainuoti, jausti ar skambėti kaip visas orkestras. Programoje „Fortepijono revoliucionieriai“ išgirsime Ludwigo van Beethoveno, Ferenco Liszto, Sergejaus Prokofjevo, Sergejaus Rachmaninovo ir Claude‘o Debussy kūrinius.
Julija ir Živilė yra 2017 metų vasarą pajūryje vykusios jaunųjų pianistų profesiniam tobulėjimui skirtos vasaros akademijos „Klaipėda Piano Masters“ laureatės. Julija šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Vilniuje bei Veimaro F. Liszto muzikos akademijoje (Vokietija), o Živilė – Vytauto Didžiojo universiteto menų akademijoje Kaune. Abiejų pianisčių kūrybinėse biografijose įrašyti laimėjimai tarptautiniuose konkursuose, dalyvavimas meistriškumo klasėse ir aktyvi koncertinė veikla.

Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas)
Živilė Kudirkaitė (fortepijonas)

Programa: Ludwig van Beethoven, Ferenc Liszt, Sergej Prokofjev, Sergej Rachmaninov, Claude Debussy

Koncertas vyks I. aukšto fojė

  • Vasario 7 d.  18:30 - 19:30
2018-02-07 18:30 2018-02-07 19:30 Europe/Vilnius J Bagdonavičiūtė, Ž Kudirkaitė Fortepijono revoliucionieriai Penki kompozitoriai, penkios gyvenimo istorijos, lėmusios tai, kaip šiandien suprantame pianizmą ir mėgaujamės fortepijono garsais. Jaunosios kartos atlikėjos Julija Bagdonavičiūtė ir Živilė Kudirkaitė savo programoje pristatys penkis fortepijono korifėjus, sugebėjusius priversti kadaise „mušamuoju“ instrumentu buvusį... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/j-bagdonaviciute-z-kudirkaite-fortepijono-revoliucionieriai/date-20180207/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.80 - 8.80
Kiti koncertai