Izraelis ir jo žmonės. Viena šalis, daug veidų.

Izraelis ir jo žmonės. Viena šalis, daug veidų.

IZRAELIS ir jo žmonės. Viena šalis, daug veidų.

Kviečiame į knygos IZRAELIS ir jo žmonės" pristatymą ir susitikimą su autore Živile Juonyte.
Živilė Juonytė – Izraelio visuomenės ir politikos specialistė, straipsnių ir paskaitų apie Izraelį autorė, kurį laiką gyveno Izraelyje, su aukščiausiu pagyrimu baigė magistro studijas Jeruzalės Hebrajų universitete, savanoriavo Izraelio kariuomenėje pagal užsieniečiams skirtą programą.

Europos, Azijos ir Afrikos kryžkelėje įsikūręs Izraelis skaičiuoja tūkstantmečius. Tai šalis su ilga ir turtinga istorija, be kurios neegzistuotų visa judėjo-krikščioniškoji Vakarų civilizacija. Izraelio visuomenė stebina žmonių ir kultūrų įvairove: čia sutiksite iš Europos kilusių žydų aškenazių ir Rytų žydų mizrachių, religingų ir pasauliečių, arabų ir drūzų.
Susitikime išgirsite pasakojimų apie žydišką virtuvę, šventes, sužinosite apie įspūdingiausias šalies vietas ir gamtos stebuklus, ką aplankyti Jeruzalėje, Tel Avive, Haifoje ir kt. Leisitės į kelionę prie Negyvosios jūros, Kinereto ežero, po dykumas ir nacionalinį parką. Nors Izraelyje gausu istorinių paminklų ir gamtos stebuklų, didžiausias šios šalies turtas neabejotinai yra žmonės.

Renginys skiriamas Izraelio 70-iui paminėti.

  • Sausio 30 d.  17:00 - 19:00
2018-01-30 17:00 2018-01-30 19:00 Europe/Vilnius Izraelis ir jo žmonės. Viena šalis, daug veidų. IZRAELIS ir jo žmonės. Viena šalis, daug veidų. Kviečiame į knygos IZRAELIS ir jo žmonės" pristatymą ir susitikimą su autore Živile Juonyte. Živilė Juonytė – Izraelio visuomenės ir politikos specialistė, straipsnių ir paskaitų apie Izraelį autorė, kurį laiką gyveno Izraelyje, su aukščiausiu pagyrimu baigė... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/izraelis-ir-jo-zmones-viena-salis-daug-veidu/date-20180130/ Klaipėda
  • Nemokamas