Gunhild Carling ir Kauno bigbendas | Swing Out SHOW

Gunhild Carling ir Kauno bigbendas | Swing Out SHOW

Švedijos džiazo sensacija ir šios šalies džiazo karaliene tituluojama, bei pripažinimą pasaulyje pelniusi multiinstrumentalistė Gunhild Carling jau šį rudenį atvyksta į Lietuvą! Nepakartojamas svingo pojūtis, vulkaninė energija ir instrumentai, dažnai neprimenantys tradicinio džiazo pasirodymo. Visą tai sensacingoji atlikėja atskleis įspūdinguose ir nepakartojamuose Swing Out SHOW pasirodymuose su seniausiu ir vienu geriausių džiazo orkestru Lietuvoje - Kauno bigbendu. Koncertai vyks: lapkričio 3 d., Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje; lapkričio 4 d., Vilniaus kongresų rūmuose; lapkričio 5 d., Klaipėdos koncertų salėje.

Gunhild Carling, gimusi muzikantų šeimoje, gastroliuoja nuo septynerių. Ji rašo muziką, dainuoja, groja lūpine armonikėle, trombonu, trimitu, arfa, dūdmaišiu, fleita, bandža, fortepijonu ir, tikriausiai, dar kuo nors, ko mes nežinome. Savo koncertuose atlikėja mėgsta pateikti publikai staigmenas. Ir kaip vodevilyje, žiūrovai ne kartą stebėjosi išvydę ją grojant keliais trimitais vienu metu, vaikštant lynu ar žongliruojant scenoje.

Puošnūs ir blizgantys, 20-uosius primenantys arba pagal 50-ųjų stilių pasiūti kostiumai traukia energingos muzikės gerbėjų akį visame pasaulyje. Ją jau įsiminė klausytojai Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Ispanijoje, Brazilijoje, Peru, Argentinoje, Malaizijoje, Pietų Korėjoje ir žymiajame JAV klube „Birdland“ ar atvirose Niujorko Centrinio parko koncertų aikštėse, Izraelyje ir kt.

„Džiazas – muzika, skirta padaryti žmones laimingais ir geresniais. Instrumentas visada su manimi. Galiu jį ištraukti ir groti gatvėje, bet kur. Gyvenu muzikinėje svajonėje“ - sako Gunhild.

Visi jos pasirodymai – autentiški, be elektronikos prisilietimo, trykšta entuziazmu ir nevaržoma energija. Tuo įsitikino ir Švedijos karalius Karlas XVI-asis, kai Gunhil Carling koncertavo jo septyniasdešimtmečio iškilmėse, Karališkuosiuose rūmuose. Savo šalyje ji vadinama nacionaliniu lobiu ir moterimi orkestru.

  • Lapkričio 5 d.  nuo 18:00
2017-11-05 18:00 2017-11-05 18:00 Europe/Vilnius Gunhild Carling ir Kauno bigbendas | Swing Out SHOW Švedijos džiazo sensacija ir šios šalies džiazo karaliene tituluojama, bei pripažinimą pasaulyje pelniusi multiinstrumentalistė Gunhild Carling jau šį rudenį atvyksta į Lietuvą! Nepakartojamas svingo pojūtis, vulkaninė energija ir instrumentai, dažnai neprimenantys tradicinio džiazo pasirodymo. Visą tai sensacingoji... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/gunhild-carling-ir-kauno-bigbendas-swing-out-show/date-20171105/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 25.00 - 30.00
Kiti koncertai