• Kontaktai
  • Naujienos

G.Sollima, M.Leskovar, Klaipėdos kamerinis orkestras

G.Sollima, M.Leskovar, Klaipėdos kamerinis orkestras

Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis
2017 m. gegužės 1–6 d.


Festivalio atidarymo koncerte Klaipėdos kamerinis orkestras muzikuos kartu su pasaulinio garso violončelininku ir kompozitoriumi Giovanni Sollima. Šis violončelės supervirtuozas komunikuoja su pasauliu ne tik įspūdinga atlikėjiška veikla, bet ir novatoriškomis kompozicijomis, reikšmingai papildančiomis instrumento repertuarą ir plečiančiomis jo galimybių ribas. Jo kūryba tyrinėja naujus horizontus, balansuodama tarp įvairiausių žanrų ir sukurdama skambesių erdvę, kurioje patogiai jaučiasi tiek klasikinės, tiek metalo muzikos gerbėjai.
Net tris Giovanni Sollima kūrinius išgirsime šiame koncerte. Tarp jų bus „Kai mes buvome medžiai” / „When We Were Trees“, kurį atlikėjas įrašė kartu su kita programos soliste – garsia violončelininke Monika Leskovar. Laimėjusi daug tarptautinių konkursų, ši atlikėja bendradarbiauja su svarbiausiais Europos simfoniniais orkestrais, dirigentais ir kompozitoriais.

  • Gegužės 1 d.  nuo 19:00
2017-05-01 19:00 2017-05-01 19:00 Europe/Vilnius G.Sollima, M.Leskovar, Klaipėdos kamerinis orkestras Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis 2017 m. gegužės 1–6 d. Festivalio atidarymo koncerte Klaipėdos kamerinis orkestras muzikuos kartu su pasaulinio garso violončelininku ir kompozitoriumi Giovanni Sollima. Šis violončelės supervirtuozas komunikuoja su pasauliu ne tik įspūdinga atlikėjiška veikla, bet ir... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/g-sollima-m-leskovar-klaipedos-kamerinis-orkestras/date-20170501/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 10.80
Kiti koncertai