Fortepijoninių duetų fiesta

Fortepijoninių duetų fiesta

Koncerte galėsime paklausyti kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru pasirodysiančių trijų skirtingų fortepijoninių duetų muzikavimo. Juose grojančius lietuvių atlikėjus vienija meilė ir atsidavimas šiam žanrui bei tai, kad visi jie yra baigę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.
Rūta Rikterė ir Zbignevas Ibelhauptas, palyginti su kolegomis, turi solidžiausią – 28 metų duetinio muzikavimo patirtį, kurią perduoda dėstydami LMTA. Z. Ibelhauptas yra ir šios įstaigos rektorius. Dueto koncertų geografija bei repertuaras patraukia dėmesį savo įvairiapusiškumu.
Šveicarijoje gyvenantys Vilija Poškutė ir Tomas Daukantas kartu groja jau septyniolika metų. Pianistų pora daug koncertuoja užsienyje, įrašinėja kompaktines plokšteles. Beje, T. Daukantas yra kilęs iš Klaipėdos, kur mokėsi E. Balsio menų gimnazijoje.
Sonata Zubovienė ir Rokas Zubovas pradėjo groti drauge beveik prieš dvidešimt metų, dar gyvendami JAV. Sugrįžęs į tėvynę duetas aktyviai įsiliejo į Lietuvos kultūrinį gyvenimą ir paįvairino jį savitomis idėjomis bei menine raiška.
„Fortepijoninių duetų fiestoje“ išgirsime ir antrąjį Steinway&Sons fortepijoną, kurį šiemet įsigijo Klaipėdos koncertų salė!
____________________
„Fortepijoninių duetų fiesta“
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Rūta Rikterė, Zbignevas Ibelhauptas (fortepijoninis duetas), Vilija Poškutė, Tomas Daukantas (fortepijoninis duetas, Lietuva–Šveicarija), Sonata Zubovienė, Rokas Zubovas (fortepijoninis duetas)
Programa: Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozat, Sándor Veress, Darius Milhaud

  • Lapkričio 15 d.  18:30 - 20:00
2017-11-15 18:30 2017-11-15 20:00 Europe/Vilnius Fortepijoninių duetų fiesta Koncerte galėsime paklausyti kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru pasirodysiančių trijų skirtingų fortepijoninių duetų muzikavimo. Juose grojančius lietuvių atlikėjus vienija meilė ir atsidavimas šiam žanrui bei tai, kad visi jie yra baigę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Rūta Rikterė ir Zbignevas Ibelhauptas, palyginti su... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/fortepijoniniu-duetu-fiesta/date-20171115/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 14.80
Panašūs renginiai