FiloCafé: kaip žmogus tampa asmenybe?

FiloCafé: kaip žmogus tampa asmenybe?

FiloCafé klausia: kaip žmogus tampa asmenybe?

Asmuo - individuali būtybė. Jis jaučia, mato, galvoja, išgyvena, turi valią ir jausmus. Žmonės vienas nuo kito skiriasi savo elgesiu, išvaizda bei pasiekimais. Asmenybės sąvoka yra plati ir sudėtinga, ji apima fiziologinius ir psichologinius žmogaus ypatumus. Kiekvieną iš mūsų skiria ne tik individualūs, bet ir tarpkultūriniai skirtumai, socialinės patirtys. Asmenybės vystymosi tapsmas yra dinamiškas procesas, jį formuoja įgimtos savybės bei patirtys, kurios sudaro darnią visumą. Dėl šių priežaščių asmenybė yra sudėtinga ir unikali sistema.

Kas yra asmenybė ir kokia ji gali būti? Kaip žmogus tampa asmenybe? Kas ją formuoja? Kiekvienas žmogus yra asmuo, bet ar kiekvienas yra asmenybė?

Kartu su literatūrologe prof. Roma Bončkute plėtosime literatūrines asmenybės teorijas ir kalbėsime apie asmenybės tapsmą didžiojoje pasaulinėje literatūroje.

Lauksime Jūsų balandžio 12 dieną, 17:30 valandą „Terminalo – kavos studijoje“ (Kurpių g. 7).

  • Balandžio 12 d.  nuo 17:30
2018-04-12 17:30 2018-04-12 17:30 Europe/Vilnius FiloCafé: kaip žmogus tampa asmenybe? FiloCafé klausia: kaip žmogus tampa asmenybe? Asmuo - individuali būtybė. Jis jaučia, mato, galvoja, išgyvena, turi valią ir jausmus. Žmonės vienas nuo kito skiriasi savo elgesiu, išvaizda bei pasiekimais. Asmenybės sąvoka yra plati ir sudėtinga, ji apima fiziologinius ir psichologinius žmogaus ypatumus.... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/filocaf-kaip-zmogus-tampa-asmenybe/date-20180412/ Terminalas - kavos studija, Kurpių g. 7, Klaipėda, Klaipėdoje Mediėdros mediedros@gmail.com