Fiksi Šou. "Atsargiai, Fiksikai!"

Fiksi Šou. "Atsargiai, Fiksikai!"

Fiksi šou
Serialo „Fiksikai“ licencinis spektaklis „Atsargiai, Fiksikai!” – pirmasis ir be jokios abejonės pats mylimiausias „Fiksi-šou“.

Jo herojai (Simka, Nolik, profesorius Čiudakovas ir kiti) lyg ką tik nužengę iš ekrano. Linksmas spektaklio siužetas, interaktyvus herojų žaidimas su mažaisiais žiūrovais – šio spektaklio didžiulės sėkmės formulė. Ji patikrinta laiko ir tūkstančių mažųjų ir jų tėvelių.

Genijus Eugenijus Čiudakovas, pasaulinio garso profesorius – senas Fiksikų draugas. Kas, jei ne jis, geriausiai žino, kaip mažieji herojai mėgsta dainuoti, šokti ir žaisti su vaikučiais?! Išklausęs karštus Simkos ir Noliko prašymus, profesorius išrado specialią didinimo mašiną, kuri padės Fiksikams susipažinti su salėje esančiais vaikais! Žinoma Simka su Noliku džiugiai sutiks dalyvauti šiame eksperimente – ir štai, profesoriaus Genijaus Jevgenjevičiaus pagalba, jie taps didžiuliais!

Ir prasidės tokie stebuklai!... Mūsų herojai su džiaugsmu žais su žiūrovais, varžysis vienas su kitu, šoks, dainuos vaikų mylimas „fiksidaineles”. Svarbiausia – nepakliūti į salės administratorės Umos Platonovnos rankas! Juk ji netiki Fiksikų egzistavimu.. Kaip Simka air Nolikas susidoros su šia problema? Aišku, su mažųjų žiūrovų pagalba!

Iki susitikimo „Fiksi-šou”!

‚Fiksi-šou“ – vienintelis licencinis „Fiksikų“ kūrėjų spektaklis. Saugokitės klastočių!

www.fixishow.ru
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Renginys vyksta rusų kalba
Spektaklio trukmė – 55 min.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio

Vaikai iki 3 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos)
Bilietus platina BILIETAI.LT

Organizatorius - VšĮ Reventis

  • Balandžio 17 d.  18:00 - 19:00
2018-04-17 18:00 2018-04-17 19:00 Europe/Vilnius Fiksi Šou. "Atsargiai, Fiksikai!" Fiksi šou Serialo „Fiksikai“ licencinis spektaklis „Atsargiai, Fiksikai!” – pirmasis ir be jokios abejonės pats mylimiausias „Fiksi-šou“. Jo herojai (Simka, Nolik, profesorius Čiudakovas ir kiti) lyg ką tik nužengę iš ekrano. Linksmas spektaklio siužetas, interaktyvus herojų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/fiksi-sou-atsargiai-fiksikai/date-20180417/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 11.00 - 23.00
Panašūs renginiai