FIBA ČEMPIONŲ LYGA: “NEPTŪNAS” – “IBEROSTAR”

FIBA ČEMPIONŲ LYGA: “NEPTŪNAS” – “IBEROSTAR”

Vasario 6 dieną (antradienį) 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas” kausis praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais Tenerifės „Iberostar“ krepšininkais.

Tiek klaipėdiečiai, tiek ši ispanų ekipa jau turi garantuotus kelialapius į į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas, tačiau dar tęsia kovas dėl geresnių vietų B grupėje. 

Jei pergalę iškovos neptūniečiai, tada jie B grupėje garantuotai užims trečiąją vietą. O „Iberostar“ krepšininkai siekia pirmosios turnyro lentelės pozicijos, tad jiems pergalė taip pat labai reikalinga.

Tiesa, „Neptūnas”, nors ir namuose nusileistų „Iberostar“ krepšininkams, vis tiek dar turėtų galimybių B grupėje išlikti trečioje pozicijoje. Reikia, kad paskutinėse rungtynėse padėtų mūsų broliukai latviai - „Ventspils” krepšininkai, kurie kausis su PAOK ekipa. Latvių pergalės atveju „Neptūnas”, nors ir nusileidęs Tenerifės ekipai, užimtų trečiąją vietą, o Latvijos komanda liktų ketvirta. 

Visi žinome, kad „Neptūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje yra itin galinga jėga ir gali nukauti net pačią tituluočiausią ekipą. Pergalės atveju nereikėtų mąstyti apie kitus rezultataus ir pelnytai būtume treti.

Trečioji vieta klaipėdiečiams lemtų sąlyginai silpnesnį varžovą atkrintamosiose rungtynėse.

„Neptūno“ sirgaliai, kviečiame Jus visus vasario 6 dieną (antradienį) 21.30 val. į „Švyturio“ areną padėti neptūniečiams kovoti su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais - Tenerifės krepšininkais. Nenuleiskime rankų, o visi kartu kilkime į šį audringą mūšį ir parodykime svečiams iš Ispanijos, kaip galingai klaipėdiečiai gina savo namų tvirtovę.

  • Vasario 6 d.  21:30 - 23:30
2018-02-06 21:30 2018-02-06 23:30 Europe/Vilnius FIBA ČEMPIONŲ LYGA: “NEPTŪNAS” – “IBEROSTAR” Vasario 6 dieną (antradienį) 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas” kausis praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais Tenerifės „Iberostar“ krepšininkais. Tiek klaipėdiečiai, tiek ši ispanų ekipa jau turi garantuotus kelialapius į į FIBA Čempionų lygos... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/fiba-cempionu-lyga-neptunas-iberostar/date-20180206/ Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje