Džeraldas Bidva smuikas, Jazz Trio

Džeraldas Bidva smuikas, Jazz Trio

Programoje „Romantiškas smuikas ir džiazas“ skambės žymaus prancūzų pianisto ir kompozitoriaus Claude’o Bollingo Siuita smuikui ir džiazo trio. Tai itin subtiliai ir gurmaniškai perteikta klasikinės, barokinės bei džiazo muzikos sintezė, kurią atliks interesų platumu ir veiklos įvairiapusiškumu stebinantis smuikininkas Džeraldas Bidva ir džiazo trio: Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Donatas Bagurskas (kontrabosas), Darius Rudis (mušamieji).

Šio projekto iniciatorius Dž. Bidva jau 20 metų muzikuoja kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“, kuriame 10 metų eina koncertmeisterio pareigas. Į Lietuvos kamerinį orkestrą Dž. Bidva buvo pakviestas prieš 7 metus ir iškart tapo kolektyvo pirmuoju smuiku. Jis daug koncertuoja kaip solistas, groja su kameriniais ansambliais.
______________________
Džeraldas Bidva (smuikas)
Jazz Trio: Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Donatas Bagurskas (kontrabosas), Darius Rudis (mušamieji)
Programa: Claude Bolling

  • Lapkričio 9 d.  18:30 - 19:30
2017-11-09 18:30 2017-11-09 19:30 Europe/Vilnius Džeraldas Bidva smuikas, Jazz Trio Programoje „Romantiškas smuikas ir džiazas“ skambės žymaus prancūzų pianisto ir kompozitoriaus Claude’o Bollingo Siuita smuikui ir džiazo trio. Tai itin subtiliai ir gurmaniškai perteikta klasikinės, barokinės bei džiazo muzikos sintezė, kurią atliks interesų platumu ir veiklos įvairiapusiškumu stebinantis... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/dzeraldas-bidva-smuikas-jazz-trio/date-20171109/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai