Donatas Montvydas ir styginių kvartetas | Klaipėda

Donatas Montvydas ir styginių kvartetas | Klaipėda

Nuolat stebinantis savo pasirodymais ir netikėtais sprendimais, atlikėjas Donatas Montvydas, prieš gražiausias metų šventes kviečia į išskirtinius ir itin jaukius koncertus, kuriuose netruks ne tik kokybiškos muzikos, bet ir ypatingos atmoferos.

Koncerto metu suskambės visus kūrybos periodus aprėpiantys kūriniai su specialiai styginių kvartetui sukurtomis aranžuotėmis. Kūrinius dar labiau pagyvins fortepijono bei gitaros skambesiais.

  • Lapkričio 28 d.  19:00 - 21:00
2017-11-28 19:00 2017-11-28 21:00 Europe/Vilnius Donatas Montvydas ir styginių kvartetas | Klaipėda Nuolat stebinantis savo pasirodymais ir netikėtais sprendimais, atlikėjas Donatas Montvydas, prieš gražiausias metų šventes kviečia į išskirtinius ir itin jaukius koncertus, kuriuose netruks ne tik kokybiškos muzikos, bet ir ypatingos atmoferos. Koncerto metu suskambės visus kūrybos periodus aprėpiantys kūriniai... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/donatas-montvydas-ir-styginiu-kvartetas-klaipeda/date-20171128/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai