• Kontaktai
  • Naujienos

Diskusija su Gabrieliumi Liaudansku – SVARU „Aš čia ir visada“

Diskusija su Gabrieliumi Liaudansku – SVARU „Aš čia ir visada“

Ateik į diskusiją „Aš čia ir visada“su Gabrieliumi Liaudansku – SVARU ir gyvai diskutuok apie tai, ką tau reiškia būti piletišku, sąmoningu ir aktyviu jaunu žmogumi. Žmogumi, kuris kuria savo šalies ateitį.
Jei tu esi jaunas ir pilietiškai aktyvus žmogus, ar dar tik svarstai tokiu tapti – ateik, užduok SVARUI klausimus, gauk atsakymus, kurie paskatins tave veikti, būti čia ir būti visada.
O galbūt esi visiškai praradęs motyvaciją ką nors veikti ar netgi manai, jog nuo tavęs visiškai nepriklausys, kokią ateities Lietuvą kursime, vistiek kviečiame ateiti - taip dar įdomiau!
Diskusijoje gali dalyvauti jei tau ne mažiau nei 14 metų, taip pat gali atsivesti savo draugų, o šie, gali pasiimti ir savų. Tik nepamiršk registruotis el.paštu dalyvaukrenginyje@gmail.com
Kviečiame ateiti ir diskutuoti apie išties svarbius ir aktualius klausimus, nes kas jei ne tu pradės veikti? „Juk tik nuo jaunų Lietuvos žmonių, jų iniciatyvų ir kritinio mąstymo priklausys, kokioje valstybėje gyvensime rytoj ir kokią ateities Lietuvą sukursime“ (Dalia Grybauskaitė).

Gabrielius Liaudanskas – SVARAS yra ne tik G&G Sindikatas grupės įkūrėjas ir lyderis. Be muzikos SVARAS yra aktyvus visuomenės veikėjas, dalyvaujantis įvairiuose suaugusiems, paaugliams ir vaikams skirtuose socialiniuose ir švietimo projektuose. SVARUI artima piletiškumo idėja, todėl nori ja dalintis ir skleisti kuo platesnei auditorijai žmonių.
Nepamiršk registruotis el.paštu dalyvaukrenginyje@gmail.com

  • Balandžio 25 d.  nuo 13:00
2017-04-25 13:00 2017-04-25 13:00 Europe/Vilnius Diskusija su Gabrieliumi Liaudansku – SVARU „Aš čia ir visada“ Ateik į diskusiją „Aš čia ir visada“su Gabrieliumi Liaudansku – SVARU ir gyvai diskutuok apie tai, ką tau reiškia būti piletišku, sąmoningu ir aktyviu jaunu žmogumi. Žmogumi, kuris kuria savo šalies ateitį. Jei tu esi jaunas ir pilietiškai aktyvus žmogus, ar dar tik svarstai tokiu tapti... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/diskusija-su-gabrieliumi-liaudansku-svaru-as-cia-ir-visada/date-20170425/ Klaipėda