"Didysis žodžių fabrikas"

"Didysis žodžių fabrikas"

Kviečiame apsilankyti spektaklyje "Didysis žodžių fabrikas". Vakaro svečiai choras Cantare su Artūru Dambrausku.

Didysis žodžių fabrikas - tai trečias „Meno artelės“ ir „Klaipėdos vilties“ teatrinis-socialinis-motyvacinis projektas. Šis spektaklis – dovana Lietuvai 100 metų jubiliejaus proga.
Didysis žodžių fabrikas – šiuolaikinio meno spektaklis. Tai rimtas išbandymas aktoriams, kurie iki šiol vaidino taikant mokyklinio teatro principus. Spektaklyje taikomos šiuolaikinės technologijos, pantomima, šešėlių teatras, scenos kalba ir judesys – tai tik keletas žingsnelių profesionalaus teatro link.
Didžiausia aktorių svajonė - kad spektaklius pamatytų kuo daugiau sveikų žmonių, „nes tik tarp jų ir patys jaučiamės sveiki“ (aktorius Tomas).
Spektaklis nemokamas.

  • Kovo 7 d.  18:00 - 20:00
2018-03-07 18:00 2018-03-07 20:00 Europe/Vilnius "Didysis žodžių fabrikas" Kviečiame apsilankyti spektaklyje "Didysis žodžių fabrikas". Vakaro svečiai choras Cantare su Artūru Dambrausku. Didysis žodžių fabrikas - tai trečias „Meno artelės“ ir „Klaipėdos vilties“ teatrinis-socialinis-motyvacinis projektas. Šis spektaklis – dovana Lietuvai 100 metų jubiliejaus proga.... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/didysis-zodziu-fabrikas/date-20180307/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas
Kiti spektakliai