Coldplay Tribute | Jazzpilis

Coldplay Tribute | Jazzpilis

Viena sėkmingiausių Britanijos alternatyvaus roko grupių Coldplay šiemet skaičiuoja savo kūrybos dvidešimtmetį. Per šį laiką kolektyvas išleido 7 albumus su dešimtimis klausytojų numylėtų kūrinių, tokių kaip „Viva La Vida“, „Clocks“, „Yellow“, „Paradise“ bei „Up & Up“, laimėjo 7 „Grammy“ statulėles ir begalę kitų apdovanojimų. Grupės dainas koncertuose choru dainuoja milijonai gerbėjų, o albumai parduodami šimtatūkstantiniais egzemplioriais.
Su grupės dainomis praleidę didžiąją gyvenimo dalį, vilniečiai Rokas Dobužinskas (vokalas), Romanas Dzindzeleta (gitara), Joris Sodeika (pianinas), Vytautas Vansavičius (bosas) bei Mindaugas Stundžia (mušamieji) į Klaipedą atvyksta kaip pirmasis ir vienintelis šios grupės projektas šalyje - Coldplay Tribute Lietuva. Jau keturis metus kartu grojantis kolektyvas į Jazzpilį atveš tiek seniai fanų pamėgtus, tiek naujus Coldplay hitus.

Coldplay Tribute Lietuva pasirodymas Jazzpilis muzikos klube jau vasario 17d.
NES ČIA GYVENA MUZIKA...
Duris vakarienei atidarome nuo 18:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2x45 min)
Vakaro programos kaina 8 Eur
............................................................................
Staliukų rezervacija - www.jazzpilis.lt ar telefonu +37067781899 
Neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama
............................................................................
Po koncerto dar daug geros muzikos ir įėjimas NEMOKAMAS

  • Vasario 17 d.  22:00 - 23:45
2018-02-17 22:00 2018-02-17 23:45 Europe/Vilnius Coldplay Tribute | Jazzpilis Viena sėkmingiausių Britanijos alternatyvaus roko grupių Coldplay šiemet skaičiuoja savo kūrybos dvidešimtmetį. Per šį laiką kolektyvas išleido 7 albumus su dešimtimis klausytojų numylėtų kūrinių, tokių kaip „Viva La Vida“, „Clocks“, „Yellow“, „Paradise“ bei... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/coldplay-tribute-jazzpilis/date-20180217/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 8.00
Kiti koncertai