• Kontaktai
  • Naujienos

Boni ir Klaidas

Boni ir Klaidas

Libreto autorius – Ivan MENCHELL, dainų tekstų – Don BLACK. Į lietuvių kalbą vertė Virginijus PUPŠYS.

 

2 veiksmų miuziklas

 

Spektaklis viešai rodomas įsigijus MTI licenciją.
Spektaklyje naudojama MTI suteikta autorinė medžiaga.

 

Lietuvos teatro scenoje pirmąjį kartą pristatomas Tonio apdovanojimui nominuotas Frank Wildhorn miuziklas „Boni ir Klaidas“.

Didžiosios depresijos metais niekam nežinomo mažo miestelio gyventojai Boni Parker ir Klaidas Berou tampa žymiausiais Vakarų Teksaso herojais ir Teksaso teisėsaugos košmaru.

 

2009 m. kompozitorius Frank Wildhorn (sukūręs miuziklus „Džekilas ir Haidas“, „Drakula“, „Pilietinis karas“) drauge su dainų tekstų autoriumi Don Black ir libreto autoriumi Ivan Menchell perkėlė šią legendą į Brodvėjaus sceną. Tragiška ir jaudinanti meilės, nusikaltimų ir nuotykių istorija, prikausčiusi visos Amerikos dėmesį, miuzikle virtuoziškai pasakojama per bliuzo, roko elementų ir gospelo muzikos sintezę.

Pagrindinių herojų desperatiškas noras pelnyti visuomenės dėmesį ir greitai išgarsėti taip pat yra tarsi aliuzija į šiuolaikinio pasaulio demonstravimosi kultą socialiniuose tinkluose, nepaisant moralės normų ir ribų.

 

  • Gegužės 20 d.  18:30 - 21:00
2017-05-20 18:30 2017-05-20 21:00 Europe/Vilnius Boni ir Klaidas Libreto autorius – Ivan MENCHELL, dainų tekstų – Don BLACK. Į lietuvių kalbą vertė Virginijus PUPŠYS.   2 veiksmų miuziklas   Spektaklis viešai rodomas įsigijus MTI licenciją. Spektaklyje naudojama MTI suteikta autorinė medžiaga.   Lietuvos teatro scenoje pirmąjį kartą... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/boni-ir-klaidas/date-20170520/ Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras, Danės g. 19, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 12.00 - 16.00