Blusų turgus

Blusų turgus

Uostamiesčio kolekcininkai, antikvarinių ir vintažinių daiktų mėgėjai, pastaruoju metu rinkdavęsi viename prekybos centre, vis tik neatsispyrė Klaipėdos senamiesčio magijai ir jos traukai. Todėl nuo šio sekmadienio jie grįžta į Aukštąją gatvę ir kviečia į tradicinį blusų turgų.

Klaipėdos blusų turgaus iniciatyva kilo dar 2009 m. ir sėkmingai gyvavo iki 2014 m. Pats turgus bei jo metu vykę renginiai ženkliai prisidėjo prie apsnūdusiu vadinamo Klaipėdos senamiesčio pagyvinimo. Kiekvieną sekmadienį čia kildavo smagus šurmulys, kokio dažnai pasigenda klaipėdiečiai ir miesto svečiai. Blusų turgaus idėja buvo įtraukusi ir nemažai žinomų uostamiesčio žmonių, kurie ne tik ateidavo pirkti, bet ir patys nevengdavo paprekiauti sendaikčiais ar kolekcinėmis vertybėmis.

Kiekvieną sekmadienį Klaipėdos blusų turguje - bendrauk, mainykis, dalinkis idėjomis, pirk, parduok ir tiesiog pasižvalgyk.

2017-10-22 09:00 2017-10-22 15:00 Europe/Vilnius Blusų turgus Uostamiesčio kolekcininkai, antikvarinių ir vintažinių daiktų mėgėjai, pastaruoju metu rinkdavęsi viename prekybos centre, vis tik neatsispyrė Klaipėdos senamiesčio magijai ir jos traukai. Todėl nuo šio sekmadienio jie grįžta į Aukštąją gatvę ir kviečia į tradicinį blusų turgų. Klaipėdos blusų turgaus iniciatyva kilo dar 2009... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/blusu-turgus/date-20171022/ KKKC Parodų Rūmai, Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas