• Kontaktai
  • Naujienos

Beachball Fest''17 Launch Party | Roots

Beachball Fest''17 Launch Party | Roots

Vasaros belaukiant ir Neringa FM Beachball Fest'ui besiruošiant, grįžtančios šilumos proga susitinkame pašokti ir paklausyti pozityvių Roots vibracijų!

Reggae/Dub/Soul

1950-aisiais Jamaikoje užsimezgusi Sound System kultūra užaugo, ir šiais laikais ji paplitusi jau visame pasaulyje. Per paskutinius kelerius metus ji atkeliavo ir įsikūrė jau ir pabaltijo šalyse. Balandžio 22d. į klubą ''Raketa'' atvyksta šios unikalios kultūros puoselėtojai ir mylėtojai, kurie parinks pačią geriausą selekciją iš vinilinių plokštelių ir ne tik.

Selektoriai:

Simon Chaozlevel (EE)
-Tallinn (Strictly Dub Records) (Seafront HiFi)
http://strictlydub.com/


Wolde Egziabher
-Vilnius (Wolde Egziabher Sound System)
http://soundcloud.com/woldeegziabher

Tafari
-Vilnius (Groove Tribe)
http://www.mixcloud.com/tafaris/

Tomas Vėjas
-Klaipėda (Neringa FM)

Prisijunk!!!

  • Balandžio 22 d.  nuo 22:00
2017-04-22 22:00 2017-04-22 22:00 Europe/Vilnius Beachball Fest''17 Launch Party | Roots Vasaros belaukiant ir Neringa FM Beachball Fest'ui besiruošiant, grįžtančios šilumos proga susitinkame pašokti ir paklausyti pozityvių Roots vibracijų! Reggae/Dub/Soul 1950-aisiais Jamaikoje užsimezgusi Sound System kultūra užaugo, ir šiais laikais ji paplitusi jau visame pasaulyje. Per paskutinius... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/beachball-fest-17-launch-party-roots/date-20170422/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai