„Apkabinsiu tave“ + kūrybinės dirbtuvės

„Apkabinsiu tave“ + kūrybinės dirbtuvės

Apkabinimas – atviras ir nuoširdus priėmimo gestas, padedantis mažiesiems augti, pasitikėti savimi, drąsiai žengti pirmyn.Spektaklyje šokio kalba pasakojama istorija kaip vyresnėlis brolis moko jaunesnę sesutę žaisti rankutėmis, kurios labai mažos ir nejudrios. Padedant rūpestingiems tėveliams, sesutės rankos „užauga“, ji išmoksta daug įdomių dalykų - ploti, žaisti, piešti ir svarbiausia - apsikabinti. Šokėjų kuriami vaizdai, kostiumų spalvos, scenografija spektaklyje atitinka įvairių amžiaus vaikų piešimo gebėjimus bei pasaulėjautą, todėl lengvai atpažįstami ir suprantami mažiesiems.

Po spektaklio žiūrovų laukia nemokamos kūrybinės dirbtuvės su spektaklio veikėjais. Užsiėmimo metu vaikai atliks įvairias kūrybines užduotis, improvizaciją, dirbs grupėse ir porose. Tai kūno ir proto kelionė į kiekvieno neišsemiamą kūrybinį pasaulį!

Data: Balandžio 16 d., 10 val.
Vieta: Klaipėdos Dramos teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Mažoji salė
Trukmė: 1 val.
Bilietai platinami: www.internetu.lt ir 30 min. prieš spektaklį
Klaipėdos Dramos teatro foje.
Bilietų rezervacija grupėms: el. p. padidapifish@gmail.com, tel. +370 672 29267

  • Balandžio 17 d.  10:00 - 11:00
2018-04-17 10:00 2018-04-17 11:00 Europe/Vilnius „Apkabinsiu tave“ + kūrybinės dirbtuvės Apkabinimas – atviras ir nuoširdus priėmimo gestas, padedantis mažiesiems augti, pasitikėti savimi, drąsiai žengti pirmyn.Spektaklyje šokio kalba pasakojama istorija kaip vyresnėlis brolis moko jaunesnę sesutę žaisti rankutėmis, kurios labai mažos ir nejudrios. Padedant rūpestingiems tėveliams, sesutės rankos... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/apkabinsiu-tave-kurybines-dirbtuves/date-20180417/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 7.00
Kiti spektakliai