• Kontaktai
  • Naujienos

Antikvariniai Kašpirovskio dantys "PROBLEMATIKA"

Antikvariniai Kašpirovskio dantys "PROBLEMATIKA"

lbumo „Problematika“ pristatymo koncertas

Gyvenime nuolatos patenkate į situacijas, kuriose ar juoksitės, ar verksite — vistiek nieko nepakeisite. Galbūt neįtikėtina, taip atsitinka ir mums. Todėl šis mūsų albumas „Problematika“ užtaisytas 12 dainų, apie žmonių problemas, sveiką protą ir gyvenimo džiaugsmą. „Leiskit albumą ant „rypyto“ – sako grupė - ir pamatysit, kad besijuokdami ir nagrinėdami mūsų problemas, iš tikrųjų juokiatės iš savų. 

***

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kviečia į dviejų dalių albumo pristatymo koncertą, kurio metu bus įgyvendinamos smagiausios muzikinės – teatrinės idėjos. Be populiarių kūrinių „Į Venesuelą“, „Joga - jėga“ ir „Be tavęs“, klausytojai išgirs jau žinomų, tačiau iki šiol dar albumuose neišleistų kūrinių „Indai“, „Sma Gi“, „Bučiuok“ ir naujas, dar negirdėtas dainas.

  • Balandžio 29 d.  nuo 19:00
2017-04-29 19:00 2017-04-29 19:00 Europe/Vilnius Antikvariniai Kašpirovskio dantys "PROBLEMATIKA" lbumo „Problematika“ pristatymo koncertas Gyvenime nuolatos patenkate į situacijas, kuriose ar juoksitės, ar verksite — vistiek nieko nepakeisite. Galbūt neįtikėtina, taip atsitinka ir mums. Todėl šis mūsų albumas „Problematika“ užtaisytas 12 dainų, apie žmonių problemas, sveiką protą ir gyvenimo... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/antikvariniai-kaspirovskio-dantys-problematika/date-20170429/ Klaipėda
  • Kaina: 11.00 - 15.00
Kiti koncertai