Animacijos karštinė Pauzėje

Animacijos karštinė Pauzėje

Tarptautinio Animacinių filmų festivalis "Tindirindis" organizatoriai jau daugiau nei dešimt metų keliauja po užsienio animacijos festivalius bei atveža į Lietuvą įdomiausius ir kitokios animacijos kūrinius. Kiekviename animaciniame filme pasaulio fizika, dėsniai, jų išraiška keičiasi kardinaliai: niekada nerasite vienodai nupieštų ir taip pat riedančių automobilių, vienodai judančių žmonių ar figūrų. Čia animacija yra tarsi žymių paveikslų galerija, kur kiekvienas paveikslas juda ir turi savo pasaulio logiką, nepanašią į jokią kitą.

Kiekvieną ketvirtadienį 19val. kavinėje „Pauzė" pamatyk po NAUJĄ programą. Kruopščiai atrinkti trumpametražiai filmai iš viso pasaulio suskirstyti pagal konceptualias temas.

SPALIO 12D. KETVIRTADIENIS, 19. VAL.
Animacinių filmų programa - „SUAUGUSIŲJŲ ŽAIDIMAI". Šioje programoje surinkti filmai, kuriuose nagrinėjami suaugusių žmonių gyvenimo klausimai, kuriuose kalbama apie meilę, aistrą pinigams, valdžiai, seksui, apie santykius ir viduje tūnančius demonus.

SPALIO 19D. KETVIRTADIENIS, 19. VAL.
Animacinių filmų programa - „VAIZDŲ MUZIKA". Vaizdai „skamba" tarsi muzika, o muzika mus užburia savo „vaizdais". Šioje programoje rodomi muzikiniai filmai, kurių vienas iš pagrindinių kompozicijos elementų yra muzika. Žiūrovai išvys ir muzikinius vaizdo klipus, kurie buvo sukurti įvairių grupių dainoms.

SPALIO 26D. KETVIRTADIENIS, 19. VAL.
Animacinių filmų programa - „ŽVAIGŽDŽIŲ DEBIUTAI". Būsimų pasaulinės animacijos žvaigždžių filmai yra šioje programoje. Tai debiutiniai režisierių darbai. Kiekvienas skirtingas ir individualus. Rimtos kūrėjų paraiškos ateičiai ir noras atrasti savo braižą.

LAPKRIČIO 2D. KETVIRTADIENIS, 19. VAL.
Animacinių filmų programa - „JUOKO VITAMINAI". Programoje surinkti juokingiausi festivalio filmai. Juokas – dalykas rimtas. Kiekvienas galės surasti filmą pagal savo humoro supratimą.

Auka: € 1.5

  • Lapkričio 2 d.  nuo 19:00
2017-11-02 19:00 2017-11-02 19:00 Europe/Vilnius Animacijos karštinė Pauzėje Tarptautinio Animacinių filmų festivalis "Tindirindis" organizatoriai jau daugiau nei dešimt metų keliauja po užsienio animacijos festivalius bei atveža į Lietuvą įdomiausius ir kitokios animacijos kūrinius. Kiekviename animaciniame filme pasaulio fizika, dėsniai, jų išraiška keičiasi kardinaliai: niekada... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/animacijos-karstine-pauzeje/date-20171102/ PAUZĖ, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 1.50