Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“

Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“

Vaidina:
Dėdė Titas – Vaidas Jočys
Henrietė – Simona Šakinytė
Ponia Filip – Regina Šaltenytė
Pilis – Jonas Viršilas
Feliksas – Edvardas Brazys
Ponas Počka – Rimantas Pelakauskas
Pienininkė, Undinė – Renata Idzelytė
Santechnikas, Karalius – Marius Pažereckas
Karalienė, Tibetietė – Toma Gailiutė
Karališkasis šuo – Justina Vanžodytė
Policininkė, Paštininkė – Vida Kojelytė

Kai jūsų tėvai buvo tokio amžiaus, kaip dabar jūs, jie labai mėgo skaityti vieną tokią šaunią knygą „Oro duobė. Nelaisvėje“. Ją parašė garsus vokiečių rašytojas Peteris Hacksas. Tai linksma, juokinga ir šiek tiek išprotėjusi knyga apie mažos mergaitės Henrietės ir dėdės Tito nuotykius.

Kad turėtumėte apie ką pasikalbėti su savo mamomis ir tėčiais, režisierė Agnė Dilytė pagal šią knygą sukūrė jums spektaklį „Dėdės Tito džiazas“. Jis toks pats linksmas ir padaužiškas, kaip ir knyga, gal net dar geresnis – nes Henrietės ir dėdės Tito nuotykius čia lydi puiki muzika.

2017-12-10 12:00 2017-12-10 12:00 Europe/Vilnius Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“ Vaidina: Dėdė Titas – Vaidas Jočys Henrietė – Simona Šakinytė Ponia Filip – Regina Šaltenytė Pilis – Jonas Viršilas Feliksas – Edvardas Brazys Ponas Počka – Rimantas Pelakauskas Pienininkė, Undinė – Renata Idzelytė Santechnikas, Karalius – Marius Pažereckas... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/agne-dilyte-dedes-tito-dziazas/date-20171210/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti spektakliai