„2 Donatai". „Man nereikia debesų“

„2 Donatai". „Man nereikia debesų“

Charizmatiškasis duetas „2 DONATAI" pristato savo antrąjį albumą „Man nereikia debesų“.
Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis „2 Donatai" su nauja programa pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuris tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 25 miestai ir miesteliai turės progą susipažinti su naujomis dueto dainomis bei kartu sudainuoti jau hitais tapusias visiems žinomas dainas.
„Tie, kas buvo mūsų koncertuose anksčiau, žino, kad dar dvi dienas po koncerto kojos pačios trypčioja“, – juokėsi Donatas Čižauskas.
„Koncertų metu mes visu 100 procentų atsiduodame savo klausytojams, tad savęs tikrai netaupome. Energija liejasi per kraštus”, - kolegai pritarė Karolis Akulavičius.
„Iki šiol viskas, ką kūrėme, ką dainavome patiko mūsų klausytojams. Na, o antrasis albumas mums patiems patinka ne mažiau nei pirmasis, todėl tikime, kad jeigu patinka mums – patiks ir Jums. Ateikite, pasiklausykite ir įsitikinkite, kad nemelavome “, – tęsė Donatas.
Iki greito pasimatymo!
Kartu su mumis:
Deimantas Balys – gitara, Kęstutis Radavičius – bosinė gitara, Evaldas Sidaras – mušamieji

https://www.youtube.com/watch?v=InPdYiE00aQ

Visas naujienas apie duetą ir koncertinį turą galite sekti:
FB: https://www.facebook.com/2donatai/
WEB: www.zuzi.lt

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min. (be pertraukos)
Vaikai iki 3 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos sėdimos vietos)
Bilietus platina BILIETAI.LT

Organizatorius – VšĮ ZUZI Muzika
  • Balandžio 14 d.  18:00 - 19:30
2018-04-14 18:00 2018-04-14 19:30 Europe/Vilnius „2 Donatai". „Man nereikia debesų“ Charizmatiškasis duetas „2 DONATAI" pristato savo antrąjį albumą „Man nereikia debesų“. Muzikalumu ir nuoširdumu užkariavę klausytojų širdis „2 Donatai" su nauja programa pradeda koncertinį turą per Lietuvą, kuris tikrai nepaliks abejingų. Daugiau nei 25 miestai ir miesteliai turės... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/2-donatai-man-nereikia-debesu/date-20180414/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 13.00 - 19.00
Kiti koncertai