Gruodžio
19 d.

Paskelbti „Turizmo sėkmingiausieji 2016“ nominantai: tarp pretendentų – ir Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras!


Turizmo departamentas paskelbė nominantus kasmetiniams apdovanojimams „Turizmo sėkmingiausieji 2016“. Šiemet 10 nominacijų nugalėtojai bus renkami viešu balsavimu ir apdovanoti tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2017“ metu sausio 20 d. 

Tarp pretendentų – ir Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, įvertintas kaip sėkmingiausias 2016 metų turizmo informacijos centras. 

„Mes, turizmo bendruomenė, turime vieną bendrą tikslą – padėti užsienio turistams bei lietuviams atrasti Lietuvą bei ją pamėgti. Šis tikslas yra didesnis už mus pačius, todėl po vieną jo niekaip nepasieksime. Turizmo bendruomenėje nėra ir negali būti mažesnių ar nelabai reikšmingų dalyvių. Kiekvieno iš mūsų – valstybinių bei savivaldos institucijų, verslo, gidų, žiniasklaidos, privačių iniciatyvų – daromas darbas yra labai didelis ir kryptingas. Sėkmingiausių metų turizmo projektų formatas pirmiausia ir yra tam, kad atsisuktume į prabėgusius metus, pasidžiaugtume rezultatais, pasveikintume vieni kitus ir padėkotume, ypač tiems, kurie šiemet buvo ryškiausi ir veržliausi“, - nominuotuosius apdovanojimams „Turizmo sėkmingiausieji 2016“ sveikina Turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Iš viso dėl sėkmingiausiųjų apdovanojimo varžosi 30 nominantų – po tris kiekvienoje iš dešimties kategorijų. Kurie bus pripažinti verčiausiais, nuspręsti gali kiekvienas, atidavęs savo balsą  visą mėnesį truksiančio internetino balsavimo puslapyje www.turizmosekmingiausieji.lt