Sausio
23 d.

Klaipėdos TKIC pelnė sėkmingiausio 2016 metų turizmo informacijos centro titulą


Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras Valstybinio turizmo departamento rengiamuose „Turizmo sėkmingiausiųjų“ rinkimuose pelnė sėkmingiausio  2016 metų turizmo informacijos/lankytojų centro  titulą. 
 Į šį apdovanojimą taip pat pretendavo ir Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras bei Kauno marių regioninio parko lankytojų centras. Tačiau labai dideliu atotrūkiu nuo kitų konkurentų, paergalę išplėšė Klaipėda!
Klaipėda - jūrinio turizmo sostinė ir Klaipėdos TKIC vaidmuo šioje srityje yra labai svarbus ir reikšmingas - tai įstaiga, kuri tiesiogiai dirba tiek pritraukdama kruizines linijas, tiek aptarnaudama turistus uoste bei mieste. 2016 m. į Klaipėdą atvyko 52 kruiziniai laivai, kurių dėka mūsų šalyje apsilankė 64 285 turistai iš įvairiausių pasaulio šalių. Ir tai yra beveik 7 proc. daugiau nei 2015 m. O jei palyginsime kruizinių turistų skaičių prieš dešimtmetį, tai augimas yra trigubas! Turistų patogumui vasaros metu Klaipėdos TKIC įkuria filialą kruizinių laivų terminale. Turistams pristatomos ne tik Klaipėdos regiono lankomos vietos, bet supažindinama ir su visos Lietuvos turizmo galimybėmis.