Kovo
08 d.

Klaipėdos regiono turizmo informacijos centrų darbuotojai ruošiasi naujam sezonui


Klaipėdos regiono turizmo taryba kartu su turizmo informacijos centrais ruošiasi naujam  sezonui  ir organizuoja  turizmo išteklių pristatymus visose regiono savivaldybėse.  

Pristatymuose dalyvauja ir patirtimi dalijasi Klaipėdos, Neringos, Palangos, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos rajono, Skuodo turizmo informacijos centrų darbuotojai. Kaip teigia Klaipėdos regiono turizmo tarybos pirmininkė Romena  Savickienė: „Tokie susitikimai ir pristatymai skatina darbuotojus tobulėti ,  tuo pačiu tai naudinga ir kiekvienam regione besilankančiam turistui , nes užėjęs į bet kurį turizmo informacijos centrą jis galės gauti  išsamią informaciją ne tik apie vietovę, kurioje lankosi, bet ir apie viso regiono turizmo išteklius“.
Pirmasis pristatymas, kurį organizavo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“,  vyko kovo 9 d. Neringoje, o antrasis kovo 16 d.  Palangoje, kurį organizavo Palangos turizmo informacijos centras. Sių pristatymų metu buvo pristatytos ateinančio vasaros sezono aktualijos,naujienos, lankytinos vietos, maršrutai, aktyvaus laisvalaikio galimybės.

Balandžio mėnesį planuojami pristatymai  Šilutėje, Kretingoje, Skuode ir Klaipėdos rajone,  Klaipėdos mieste.