Birželio
20 d.

Klaipėda pristatyta žurnalistams iš Sankt Peterburgo televizijos


Šią vasarą, nuo birželio 17 d.,   aviakompanija „Rusline“ pradėjo vykdyti naują skrydį Sankt Peterburgas - Palanga (Palangos oro uostas). 

Vieni iš pirmųjų skrydį išbandė ir Sankt Peterbugo televizijos žurnalistai Nikolaj Kornejev ir Anatolij Urvanov. Savo viešnagės metu svečiai rengė reportažus populiariai ryto laidai „Chorosheje utro“.  Jie apsilankė Palangos, Neringos ir Klaipėdos miestuose, kur susipažino  su  lankytinais objektais, istorija, aktvyvaus laisvalaikio praleidimo galimybėmis bei kitomis pramogomis. 
Išskirtinio žurnalistų dėmesio susilaukė Klaipėdos mažoji architektūra: skulptūros „Juodasis vaiduoklis“, „Taravos anikė“, „Katina džentelmeno veidu“, „Stebūklingasis peliukas“ ir kt. Viešnagės metu, svečiai taip pat lankėsi Kalvystės muziejuje, kuriame turėjo galimybę ne tik apžiūrėti išskirtinius dirbinius, bet ir išbandyti kalvio amatą.  
Tikimės, jog  tiek šie rengiami atraktyvūs reportažai apie Lietuvos pajūrį, tiek pusantros valandos trunkantis tiesioginis skrydis iš Sankt Peterburgo į Palangą  paskatins turistus vykti į  Lietuvos pajūrį.