Vasario
08 d.

Klaipėda pristatoma B2B renginyje "CONVENE"


Vasario 8 – 9 dienomis Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras dalyvauja penktojoje konferencijų turizmo paroda CONVENE, Vilniuje, kurioje susitinka Lietuvos bei užsienio konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalai.   


B2B renginio uždavinys – supažindinti profesionalias paslaugas Lietuvoje ir Baltijos regione teikiančias įmones su pasaulinėmis kompanijomis,  kurios ieško naujų, kokybiškų paslaugų tiekėjų, neatrastų vietų ir miestų savo ar savo klientų renginiams. 
Šiais metais kontaktų mugėje paslaugas pristato daugiau kaip 80 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Rusijos. Sulaukta net  160 organizacijų iš užsienio, ieškančių galimybių organizuoti konferencijas ir renginius Lietuvoje bei Baltijos regione, tarp jų ir tokie pasauliniai gigantai kaip „Nissan“, „HP“, „Ecovis“, „Ricoh – International“, „ECCO – European Cancer Organization“, „Alzheimer Europe“, „Kaercher LLC“, „Gazprom StroyTEK Salavat“.  
Parodos metu vykta ne tik profesionalų susitikimai, bet ir edukacinė programa, kurios metu  aptariamos naujausios konferencijų turizmo rinkos tendencijos, gilinamasi į technologinius konferencijų industrijos sprendimus, skiriamas dėmesys komunikacijos tarp kliento ir tiekėjo svarbai. 

Paroda vyks iki vasario 9 d.