Rugsėjo
04 d.

Ką veiksime Klaipėdoje šią savaitę?


Vasarai pasibaigus Klaipėdoje vis tiek yra ką veikti  – įvairūs koncertai, spektakliai ir renginiai – nėra kada sedėti namuose. Tad www.klaipedainfo.lt tęsia tradiciją ir apžvelgia šios savaitės svarbiausius, įsimintiniausius renginius.   

Savaitę Klaipėdoje pradėkite kartu su legendinis režisieriumi Heiner Goebbels.  Taip pat šį pirmadienį į poezijos ir muzikos valandas kviečia Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės biblioteka, į „Koncertų koncertą“ - Klaipėdos koncertų salė, o  į atgimimo aikštę - akcija “Burbuliatorius”

Antradienį į Klaipėdos dramo teatro sceną sugrįžta spektaklis „Tėvas”, o į Klaipėdos etnokultūros centrą - Tradicinių dainų klubas – VISIEMS. Mėgstantiems kitokį žanrą siūlome apsilankyti  Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje, kur vyks fotografijų parodos ,,Re-konstrukcijos” atidarymas

Trečiadienį siūlome aplankyti parodą „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945–1948“ Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, bei pradėti “Kino klubo” rudens sezoną  Klaipėdos kultūros fabrike. 

Ketvirtadienį uostamiestyje taip pat netrūks renginių: susitikimai, spektakliai, koncertai. Šį ketvirtadienį į savo renginius kviečia “Kultūros fabrikas”, Klaipėdos miesto galerijos, Klaipėdos dramos teatras, "Švyturio arena"  ,“Meat Lovers“ bei "Jazzpilis".

Penktadienis Klaipėdoje kaip visuomet nusimato turiningas. Laiką praleisti skaniai kviečia trijų dienų miesto virtuvės skveras - Basil Lea Market. Taip pat šis penktadienis į savo koncertus pakvies “Arina & Veto bank”, "Saulės Kliošas", Domantas Razauskas. O  vakarą užbaikite kartu su “Filmai didžiąjame ekrane”, šį kartą “Lūžio taškas”.

Šeštadienio liūdėti neleis "Galerijų dienos #3", "Basil Lea Market", festivalis “Naktigonės 2017”, premjera "Familia", spektaklis "REM". 

Savaitę siūlome užbaigti  “JIM & SAM (Los Angeles, USA)” koncerte.