Liepos
24 d.

Ką veiksime Klaipėdoje šią savaitę?


Vasarišką liepos savaitę  mieste netrūksta įvairiausių koncertų, užsiėmimų bei kitų veiklų. Tad, www.klaipedainfo.lt  apžvelgia šios savaitės svarbiausius ir įsimintiniausius renginius.

Pirmadienis
Savaitę siūlome pradėti išskirtinėje akcijoje “Burbuliatorius”, kurios tikslas yra gaivinti viešasias erdves ir pritraukti kuo daugiau žmonių į jas. Tad, 18.30 val. susitinkame Atgimimo aikštėje.

Antradienis
Antrąją savaitės dieną praleiskite turiningai. 18. 30  val.  Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia susitikti Smiltynėje,  harmonizuojančios muzikos seanse. O 19 val. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje vyriškai pasikalbėkit kviečia žodžio ir muzikos projektas „Virility.  

Trečiadienis
Savaitės viduryje Klaipėdos apskirties viešoji I. Simonaitytės biblioteka  kviečia į parodos „Jūros proza ir poezija. 1945-1990" atidarymą
Taip pat šį trečiadienį siūlome pėdinti į Girulius, kur turėsite puikią progą pasiklausyti grupės „UNDAN“ koncerto. O tie, kurie pėdinti toli nenori, laukiami kino muzikos naktyse Klaipėdos koncertų salės vasaros estradoje. 

Ketvirtadienis
Ketvirtadienį pasitikime knygos „Motociklais aplink pasaulį. Per Amerikos žemynus“ pristatyme, tęskime Klaipėda piano masters  rečitalyje, tradiciniuose šokiuose „Vožinis“ ir užbaikite ketvirtadienio Jazz koncerte kartu su A. Kilis ir draugais. 
 

Penktadienis, šeštadienis, sekmadienis
Savaitgalį Klaipėdoje pradės laukiamiausia uostamiesčio festivalis „Jūros šventė“, kurioje bus apstu  koncertų, parodų, susitikimų, akcijų ir kt. O pratęs senovinių burlaivių regata „The Tall Ships Races“.  

Iki susitikimo Klaipėdoje!