Filtras
Spausdinti

Klaipėdos metinis renginių planas

Gegužė
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
Birželis
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
Liepa
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
Rugpjūtis
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
Rugsėjis
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
Spalis
Tęstiniai renginiai
Data / laikas Pavadinimas Vieta
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
10.30 - 11.03 RENGINIAI VAIKAMS VŠĮ Asmenybės ugdymas
Lapkritis
Data Pavadinimas Vieta
02 d. 19:00 Geriausios 2017 m. KANŲ LIŪTŲ reklamos KF Kultūros fabrikas
02 d. 21:00 Jazz Quartet MILD Jazzpilis
02 d. 18:00 Parodos „Tete a tete" Mados ir verslo centro „Herkaus“ galerija
02 d. 19:00 Animacijos karštinė Pauzėje PAUZĖ
02 d. 18:30 August Strindberg ,,Tėvas“ Klaipėdos Dramos Teatras
02 d. 16:20 LKL: “Neptūnas” – “Lietkabelis” Švyturio arena
02 d. 18:00 „Dievaitavimai“ su Gediminu Žiliu Klaipėdos etnokultūros centras
02 d. 17:00 M. Meškausko ferotipų paroda „Amžinas atvaizdas“ Klaipėdoje Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
03 d. 19:00 Altorių šešėly Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
03 d. 19:30 Klaipėdos Jaunimo apdovanojimai 2017 Viešbutis "Ibis Styles Klaipėda Aurora"
03 d. 22:00 Miami Vice / Raketa "Raketa" Social Club
03 d. 18:30 Impresijos Klaipėdos koncertų salė
03 d. 09:30 Jaunimo forumas Lietuvos jūrų muziejus
03 d. 17:30 Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Karalienės vizitui pasiruošę LDM Prano Domšaičio galerija
03 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
03 d. 18:30 August Strindberg ,,Tėvas“ Klaipėdos Dramos Teatras
04 d. Translation of Space si:said
04 d. 18:00 Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro ir orkestro solistų koncertas Klaipėdos universiteto Menų akademija
04 d. 09:40 Antrasis pažintinis pėsčiųjų žygis "Smiltynės paslaptys" Smiltynė
04 d. 15:00 Ekskursija "Nuo Mėmelio iki Klaipėdos"
04 d. 22:00 Patys linksmiausi šokiai. Wuozbein Band Jazzpilis
04 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
04 d. 15:00 Klaipėdos "Atlantas" - Utenos "Utenis" Klaipėdos centrinis stadionas
05 d. 18:00 Jazz&Swing virtuozė moteris-orkestras Gunhild Carling Klaipėdos koncertų salė
05 d. 18:00 Gunhild Carling ir Kauno bigbendas | Swing Out SHOW Klaipėdos koncertų salė
05 d. 19:00 Pavel Priažko „Juoda dėžutė" Klaipėdos Dramos Teatras
06 d. 17:30 „Vėjų motinos" poezijos vakaras „Tavon širdin kalbėsiu aš"
06 d. Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
06 d. 17:30 Teatralizuota kompozicija „Jeigu taip parašiau“ Klaipėdos etnokultūros centras
07 d. 15:00 Pirmos lietuviškos knygos Martyno Mažvydo „Katekizmas“ originalios kopijos – faksimilės pristatymas
07 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas KKKC Meno kiemas
07 d. 19:00 P.Čaikovskio „Miegančioji gražuolė“ Žvejų rūmai
07 d. 19:00 St. Petersburg Festival Ballet. "Miegančioji gražuolė" Žvejų rūmai
08 d. 18:00 „SurSadhana 2017“ Žvejų rūmai
08 d. 18:00 Miesto Keistieji PAUZĖ
08 d. 09:00 Tarptautinės konferencija "Klaipėdos atkūrimo perspektyvos" Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė
08 d. 19:00 Šprotų karai Žvejų baras
08 d. 19:00 Lietuvos rankinio lyga - Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus HC „Vilnius“ RK "Dragūnas" sporto salė
08 d. 18:30 Koncertas visai šeimai „Pepė keliauja į koncertą" Klaipėdos koncertų salė
08 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
09 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
09 d. 19:00 Animacija iš viso pasaulio PAUZĖ
09 d. 20:00 Jurga Šeduikytė su naująja programa #NotPerfect Klaipėdos koncertų salė
09 d. 13:00 Spektaklis "Kontrabosas" (rež. V. Masalskis) KF Kultūros fabrikas
09 d. 19:00 Boni ir Klaidas Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
09 d. 18:30 Džeraldas Bidva smuikas, Jazz Trio Klaipėdos koncertų salė
09 d. 17:30 Tapymas atpalaiduoja!
09 d. 18:00 KĄ REIŠKIA ŽODIS VYDŪNAS?
09 d. 17:00 Savo eiles skaitys poetas Jurij Šmakov (skaitytojų klubas „Aplinka").avo eiles skaitys poetas Jurij Šmakov (skaitytojų klubas „Aplinka")
09 d. 20:00 Lindy Hop Social
09 d. 08:30 Tarptautinės konferencija "Klaipėdos atkūrimo perspektyvos" Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė
09 d. 20:00 Steponas Januška ir Arnoldas Jankūnas Friedricho pasažas
09 d. Konferencija "Laivas audroje. Istorinis Baltijos jūros kontekstas" Lietuvos jūrų muziejus
09 d. 19:30 50 Pavasarių KF Kultūros fabrikas
09 d. 18:30 Koncertas visai šeimai „Pepė keliauja į koncertą" Klaipėdos koncertų salė
10 d. 19:00 Premjera: Paskutinį kartą atnaujinta KF Kultūros fabrikas
10 d. 17:30 Tarptautinės šiuolaikinio metalo meno laboratorijos, parodos „MAZGAS – JŪRA 2017“ atidarymas Klaipėdos galerija
10 d. 17:30 Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Vakaras operoje, Vynerio promenada ir puodelis kavai LDM Prano Domšaičio galerija
10 d. 17:00 "Proza skaitoma rudenį" skaitymai Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
10 d. 17:00 Edukacinė popietė moterims su pasaka „Gulbė karaliaus pati" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
10 d. Judesio spektaklis “Kažkur Ten” Klaipėdos universiteto Menų akademija
10 d. 22:00 Pakhauz: Startas
11 d. 12:00 Virginijaus Vyšniausko spektaklis-koncertas visai šeimai „Klounas ir jūra" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
11 d. 22:00 La Tropicana Rocco & Ella
11 d. 18:30 Jolanta Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
11 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
11 d. 14:00 Minimalistinės gyvensenos pamoka „Laimė turėti mažiau". Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
11 d. 22:00 Poliarizuoti stiklai Jazzpilis
11 d. 12:00 Kroso taurės 5-asis etapas Smiltynė
11 d. 12:00 Monstrų Šeimynėlė
11 d. 20:00 Rios Friedricho pasažas
11 d. 20:00 Devlsy, Autism, Dark Side "Raketa" Social Club
11 d. 19:00 Geras laikas KF Kultūros fabrikas
11 d. 16:00 Šv. Martyno eisena Skulptūrų parkas
11 d. 23:00 Kas Tas Driule 2017: Vaidas Baumila ♱ Minalga ♱ Super Show Cartel 21
11 d. 14:00 Baltijos rankinio lyga – Klaipėdos „Dragūnas“ - HC “Kehra/Horizon Pulp&Paper” (Estija)
12 d. 14:00 Baltijos rankinio lyga – Klaipėdos „Dragūnas“ - Riihimäen “Cocks” (Suomija) RK "Dragūnas" sporto salė
12 d. 13:00 Sporto klubo atidarymas VS-Express 24/7 Klaipeda MegaPlaza
12 d. 12:00 „Paslaptingas radinys“ Žvejų rūmai
12 d. 17:00 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
12 d. 13:00 Ten, kur gyvena pabaisos Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
12 d. 12:00 OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) KF Kultūros fabrikas
13 d. 18:00 „Anos ir Elzos nuotykiai pasakų karalystėje“ Žvejų rūmai
13 d. Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
13 d. 19:00 „Reisas Nr. 37-P“ Žvejų rūmai
14 d. 19:00 Kino seansas "I am from EASA" KF Kultūros fabrikas
14 d. 18:30 Eimunto Nekrošiaus spektaklis „Jobo knyga“ Klaipėdos Dramos Teatras
14 d. 18:30 Liucilė U.Vilimaitė arfa, dalyvauja Monika Boreikaitė obojus Klaipėdos koncertų salė
14 d. 20:00 Džiazo ir populiariosios muzikos studentų ir dėstytojų koncertas "Raketa" Social Club
14 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas KKKC Meno kiemas
14 d. 17:00 Diskusija „Karta pasirinkusi audrą" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
15 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
15 d. 16:00 Kritiško ir kūrybingo mąstymo klišės ir kaip jų išvengti LCC universitetas
15 d. 19:00 „Vienišiai ir vienišės“ (N -16) Žvejų rūmai
15 d. 19:00 Klaipėdos pilies teatras. "Vienišiai ir vienišės" Žvejų rūmai
15 d. 19:00 S. Kubrick - 2001: Kosminė odisėja KF Kultūros fabrikas
15 d. 10:00 Šokio spektaklis „Apkabinsiu tave“ + kūrybinės dirbtuvės Klaipėdos Dramos Teatras
15 d. 18:00 FIBA Čempionų lyga: “Neptūnas” – PAOK Švyturio arena
15 d. 18:30 Fortepijoninių duetų fiesta Klaipėdos koncertų salė
15 d. 17:00 Normalios bobos eina OUT: Dvilypis meilužis KF Kultūros fabrikas
15 d. 17:30 Pokalbių svetainė „Po toršeru" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
15 d. 17:00 Vaizdo projekcijų „Anersaaq – šiaurės dvasia“ pristatymas
15 d. 19:00 Šprotų karai Žvejų baras
15 d. 19:00 Šounuolynas Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
15 d. 17:30 Paskaita - SENOVĖS ROMA Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
15 d. 17:00 „Vizualioji genealogija – giminės portretų galerija Lietuvos dvarų valgomuosiuose XIX a. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
15 d. 18:00 Vakaras su vienuoliu Bo Haeng Sunim, Kuksando studijoje
16 d. Božolė šventė Friedricho pasažas
16 d. 18:00 A.Smilgevičiūtė ir V. Baumila roko operoje „Jūratė ir Kastytis“ Žvejų rūmai
16 d. 17:00 Parodos „Gamtos poezija Julijos Daniliauskienės karpiniuose" atidarymas bei katalogo-albumo „Julija Daniliauskienė: būtis karpiniuose" pristatymas Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
16 d. 10:00 Eksperimentinė mokslo laboratorija moksleiviams KF Kultūros fabrikas
16 d. 19:00 Vyno degustacija @ TONAS Tonas (Restoranas)
16 d. 19:00 Božolė (Friedricho pasaže) Friedricho pasažas
16 d. 18:00 Knygos ir kompaktinės plokštelės „Klaipėdos krašto dainos ir muzika" pristatymas Klaipėdos etnokultūros centras
16 d. Projektas šeimai – lėlių teatras su 3D technologijomis Klaipėdos Dramos Teatras
16 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
16 d. 19:00 Animacija iš viso pasaulio PAUZĖ
16 d. 19:00 Apeirono teatras: „Palikuonis“ PREMJERA Apeirono teatras
16 d. 18:00 Roko opera Žvejų rūmai
16 d. 18:00 leidinio „Klaipėdos krašto dainos ir muzika" pristatymas Klaipėdos etnokultūros centras
16 d. 16:00 Jaunasis Božolė atvyko! Achtung Baby
16 d. 18:00 Gyvos muzikos aperityvas Vyno uoga
16 d. 20:00 Božolė vakaras (Studio 52)
16 d. 19:00 FiloCafé klausia: Ar egzistuoja „neatremiamas“ filosofinis argumentas? Senamiestis
16 d. 18:30 Gintaras Grajauskas „Pašaliniams draudžiama“ Klaipėdos Dramos Teatras
16 d. 18:00 Improvizacijos kovos. Teatras KITAS KAMPAS Klaipėdos koncertų salė
16 d. 18:00 Seminaras Klaipėdoje "Vaiko savivertės formavimas"
16 d. Edukacinės ekskursijos po KKKC parodų rūmus su Maltos ordino pagalbos tarnybos terapiniais šunimis KKKC Parodų Rūmai
16 d. 17:30 Tapymas atpalaiduoja!
16 d. 17:00 Ekskursija „Su žibaline lempa po Klaipėdos senąsias kareivines“ Klaipėdos universitetas
16 d. 19:00 „Vožinis“ tradicinių šokių klubo šokiai Klaipėdos etnokultūros centras
16 d. 17:00 Vaizdo projekcijų „Anersaaq – šiaurės dvasia“ pristatymas
17 d. 18:30 Harmonizuojančios muzikos seansas "Garsų kalba"
17 d. 22:00 Gin Gas. FUNK'o lapkričio žygis per Lietuvą Jazzpilis
17 d. 18:00 Tradicinis Itališkas aperityvas Vyno uoga
17 d. 17:00 Vaizdo projekcijų „Anersaaq – šiaurės dvasia“ pristatymas
17 d. 17:00 Fotografijos projektas „KITI 8”: paroda „Save Zine archive“ KKKC Parodų Rūmai
17 d. 10:00 Eksperimentinė mokslo laboratorija moksleiviams KF Kultūros fabrikas
17 d. 17:00 Žydiškieji svarstymai Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
17 d. 18:00 Parodos „Anersaaq – šiaurės dvasia“ atidarymas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
17 d. 20:00 Gyvos saksofono muzikos vakaras restorane "Tonas" Tonas (Restoranas)
17 d. 19:00 Legendinės grupės ”Smokie” koncertas Švyturio arena
17 d. 17:00 Agnės Narušytės ir Gintaro Zinkevičiaus leidinio „Plakatai“ pristatymas KKKC Parodų Rūmai
17 d. 19:00 Leonidas Zorinas. „Varšuvos melodija“ Žvejų rūmai
17 d. 17:00 „Žmogaus vaikas" Klaipėdos etnokultūros centras
17 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
17 d. Projektas šeimai – lėlių teatras su 3D technologijomis Lėlių Teatras
17 d. 18:45 Humoro vakaras kiTaip
17 d. 17:00 Violetos Bubelytės retrospektyvinė fotografijų paroda „Savas kūnas“ KKKC Parodų Rūmai
17 d. 18:30 Ksenija Dragunskaja ,,Lunačiarskio lunaparkas" Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 17:00 „LAIKO ĮSPAUDAI: ŽMONĖS, KŪRĘ KLAIPĖDĄ“: Vytauto Šliogerio (1943–2006) atminimo vakaras Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
17 d. 17:00 Laisvė kaip politinė problema Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
17 d. 22:00 Grupės Bon Jeans koncertas Muzikinis klubas "Bluez"
17 d. 17:00 Gintauto Stulgaičio retrospektyvinė fotografijų paroda KKKC Parodų Rūmai
17 d. 19:00 Sun&Moon albumo pristatymo koncertas: Klaipėda Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 22:00 Whypeopledance Pakhaus
17 d. 20:00 Viešai Neskambėjusių Dainų Solinis Koncertas PAUZĖ
17 d. 23:00 Kosmonautai: Skęstutis Cox & SusiMildama "Raketa" Social Club
17 d. Marijus Kučikas ir Ieva Jotkėlaitė (pianinas ir vokalas) Friedricho pasažas
17 d. 17:00 Fotografijos šventė Klaipėdoje 2017 KKKC Parodų Rūmai
17 d. 17:00 Dariaus Vaičekausko paroda „Dekosntrukcijos“ KKKC Parodų Rūmai
17 d. 17:00 Sero Isaiah Berlino politinė filosofiją ir joje pasirodanti laisvės problematiką Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
18 d. 11:00 Vyrų ir moterų paslaptys KF Kultūros fabrikas
18 d. 21:00 Andrius Zalieska-Zala Žvejų baras
18 d. 09:00 LTVK ir KSU vienos dienos seminaras
18 d. 15:30 Sąmoningumo žaidimas KF Kultūros fabrikas
18 d. 19:00 Premjera: REM (rapid eye movement) KF Kultūros fabrikas
18 d. 10:00 „Muzika kviečia kiekvieną“ koncertas
18 d. 17:00 Vaizdo projekcijų „Anersaaq – šiaurės dvasia“ pristatymas
18 d. 18:00 „Ana Karenina“ Žvejų rūmai
18 d. 20:00 Albumo "Electric Confessions" pristatymo koncertas Muzikinis klubas "Bluez"
18 d. 22:00 Intrigue | MXVI "Raketa" Social Club
18 d. 20:00 Muzikinis vakaras su Ieva Jotkėlaite Tonas (Restoranas)
18 d. 16:20 LKL: “Neptūnas” – “Lietuvos rytas” Švyturio arena
18 d. 22:00 Domas Česnulevičius su grupe Jazzpilis
18 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
18 d. 19:00 Aktoriaus A. Latėno vakaras Klaipėdoje Klaipėdos Dramos Teatras
18 d. 11:00 Vyrai ir moterys. Santykių stabilizavimas. Kaip išvengti skyrybų KF Kultūros fabrikas
18 d. Kęstutis Jablonskis su grupe (gyvo garso grupė) Friedricho pasažas
18 d. XVII A. KNYGOS „DIDYSIS ARTILERIJOS MENAS“ ILIUSTRACIJOS KKKC Meno kiemas
18 d. "VAIKŲ IR TĖVŲ AKADEMIJA" - KĄ VALGO SVEIKI VAIKAI?
18 d. 15:00 Bibliotekoje – atminties vakaras, skirtas Ievai Simonaitytei, Mažosios Lietuvos etnokultūros metraštininkei Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale
18 d. 18:00 Tradicinių šokių klubas | Latviški / lietuviški šokiai Klaipėdos etnokultūros centras
18 d. 18:00 Spektaklis suaugusiesiems "Malina" Lėlių Teatras
19 d. 16:00 Miuziklas “Kakės Makės Gimtadienis” Švyturio arena
19 d. 11:00 Energijų mainai tarp vyro ir moters: kaip atkurti darną KF Kultūros fabrikas
19 d. 17:00 Vaizdo projekcijų „Anersaaq – šiaurės dvasia“ pristatymas
19 d. 12:00 „Girių karaliai“ Žvejų rūmai
19 d. 12:00 Lėlių spektaklis "Mama" Lėlių Teatras
19 d. 13:00 Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“ KF Kultūros fabrikas
20 d. 10:00 Paskaita ir kūrybinis seminaras „Ludodidactics“ VDA Klaipėdos fakultetas
20 d. Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
21 d. 18:30 Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką Klaipėdos koncertų salė
21 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas KKKC Meno kiemas
21 d. 18:00 „Meilutė“ (Premjera!) Žvejų rūmai
21 d. 18:30 Petr Zelenka ,,Paprastos beprotybės istorijos" N - 14! Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 10:00 Paskaita ir kūrybinis seminaras „Ludodidactics“ VDA Klaipėdos fakultetas
22 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
22 d. 17:00 Muzikos ir poezijos vakaras „Aš - tavo ruduo..." Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
22 d. 18:20 Džiaugsmingų šventų Kalėdų Klaipėdos koncertų salė
22 d. 17:00 Edukacinis užsiėmimas „Popieriaus dirbtuvės“ Edukacinė erdvė
22 d. 19:00 Šprotų karai Žvejų baras
23 d. 18:00 Muzikiniai Protmūšiai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
23 d. 19:00 „Vožinis“ tradicinių šokių klubo šokiai Klaipėdos etnokultūros centras
23 d. 17:30 Šiaudinių sodų paroda SODŲ GIMIMAS IR ŽYDĖJIMAS, jubiliejinįs SENOLIŲ koncertas Klaipėdos universiteto Menų akademija
23 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
23 d. 19:00 Animacija iš viso pasaulio PAUZĖ
23 d. 16:28 Kosminis 8-asis atvirų jaunimo erdvių gimtadienis
23 d. 19:00 Boni ir Klaidas Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
23 d. 16:00 Austrių festivalis 2017 Achtung Baby
23 d. 19:00 Alus ir anglys
23 d. 18:00 Gyvos muzikos aperityvas Vyno uoga
23 d. 18:30 Obojų kvintetas LT Klaipėdos koncertų salė
23 d. 17:30 Tapymas atpalaiduoja!
24 d. 18:30 Premjera! Andrzej Stasiuk „Naktis“ Klaipėdos Dramos Teatras
24 d. 21:00 Bardas Kostas Smoriginas Jazzpilis
24 d. 18:00 Tradicinis Itališkas aperityvas Vyno uoga
24 d. Linas Lapėnas ir Rasa Doniela (vokalinis duetas) Friedricho pasažas
24 d. 16:30 Susitikimas – diskusija su Lietuvos Respublikos Seimo nariais Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. 19:00 Filmas: Bulvarinis skaitalas KF Kultūros fabrikas
24 d. 18:00 Indijos klasika: muzika, šokis ir meditacija Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija
24 d. 16:00 Austrių festivalis 2017 Achtung Baby
24 d. 20:00 Vakaras su vokalistu Pauliumi Barzinskiu Tonas (Restoranas)
24 d. 17:00 Dr. Aurelijaus Giedos knygos „Manifestuojanti Klėja" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
24 d. 19:00 Tango de Buenos Aires Klaipėdoje KF Kultūros fabrikas
24 d. 22:00 Naujas Mesijaus albumas: ddvviigguubbaass! "Raketa" Social Club
25 d. 20:00 Lady- i muzikinės aranžuotės restorane "Tonas" Tonas (Restoranas)
25 d. Muzikiniai vakarai "Dunetton" viešbutyje Dunetton Klaipėda
25 d. 18:00 Grupės „UNDAN" (Vilnius) koncertas Klaipėdos etnokultūros centras
25 d. 19:00 Friedricho pasažo kalėdinio miestelio atidarymas Friedricho pasažas
25 d. 21:00 Driezhas. Koncertas Raketoje "Raketa" Social Club
25 d. 18:00 Violetos ir Viliaus Tarasovų koncertas Žvejų rūmai
25 d. 19:00 Dieviškoji Tvarka KF Kultūros fabrikas
25 d. 18:00 Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro ir orkestro solistų koncertas Klaipėdos universiteto Menų akademija
25 d. 18:00 Violeta ir Vilius Tarasovai gyvo garso koncertas „Prisimenant viską“ Žvejų rūmai
25 d. 19:00 Šerkšnu pasipuošusio Kalėdų miestelio atidarymas Friedricho pasažas
25 d. 19:00 Kūrybinis vakaras „Gyvenimo štrichai“ Žvejų rūmai
25 d. 22:00 Grupė KEKSI (Latvija) Jazzpilis
25 d. 12:00 Lėlių spektaklis visai šeimai "Raudonkepuraitė" Lėlių Teatras
25 d. 16:00 Austrių festivalis 2017 Achtung Baby
25 d. 22:00 Glamonės.: Nick Monaco Rocco & Ella
26 d. 18:30 Lietuva – Lenkija. FIBA Pasaulio Čempionato atrankos rungtynės Švyturio arena
26 d. 12:00 Vėlyvieji austrių pusryčiai Achtung Baby
26 d. 12:00 Spektaklis vaikams „Grybų karas“ Klaipėdos Dramos Teatras
26 d. 12:00 „Paslaptingas radinys“ Žvejų rūmai
26 d. 17:00 Advento muzikos vakaras „Tu esi ramybė“ Žvejų rūmai
27 d. Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
28 d. 19:00 Donatas Montvydas ir styginių kvartetas | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė
28 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas KKKC Meno kiemas
28 d. 18:00 Lenkų kino klubas 2017: Jungtinės meilės valstijos KF Kultūros fabrikas
29 d. 19:00 Šprotų karai Žvejų baras
29 d. 18:30 N-16 Premjera! Milan Markovič ,,Labas rytas, pone triuši!" Klaipėdos Dramos Teatras
29 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
30 d. 18:00 Sutarti dėl Lietuvos: švietimas "Raketa" Social Club
30 d. 18:00 Muzikiniai Protmūšiai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
30 d. 19:00 „Vožinis“ tradicinių šokių klubo šokiai Klaipėdos etnokultūros centras
30 d. 17:00 Holokaustas nacių okupuotose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse: tyrimai ir atmintis Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
30 d. 18:30 N-16 Premjera! Milan Markovič ,,Labas rytas, pone triuši!" Klaipėdos Dramos Teatras
30 d. 21:00 Kazimieras Likša su styginiu kvartetu. Albumo pristatymas Jazzpilis
30 d. 16:30 Kalėdinių giesmių festivalis Marijos Taikos Karalienės bažnyčia
30 d. 19:00 Filmas Moteris ir ledynas + susitikimas su kūrybine grupe KF Kultūros fabrikas
30 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
30 d. 19:00 Animacija iš viso pasaulio PAUZĖ
30 d. 18:00 Gyvos muzikos aperityvas Vyno uoga
30 d. 19:00 „Legenda apie Pilėnus“ Žvejų rūmai
Tęstiniai renginiai
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
10.30 - 11.03 RENGINIAI VAIKAMS VŠĮ Asmenybės ugdymas
11.04 - 11.05 „Pilies hakatonas“: inovatyvios idėjos Klaipėdos piliavietei KF Kultūros fabrikas
11.07 - 11.10 „Proza skaitoma rudenį“ Klaipėdoje Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
11.10 - 11.12 Tarptautinis ledo ritulio turnyras Švyturio arena
11.13 - 11.16 Tolerancijos dienos minėjimo renginiai VDA Klaipėdos fakultetas
11.15 - 11.22 Festivalis „RESTART“
11.17 - 11.18 Pasaulinė lyderystės konferencija 2017
11.17 - 11.23 Scanorama' KUFA kine KF Kultūros fabrikas
11.17 - 11.19 Vaikų chorų kūrybinė laboratorija Klaipėdos universiteto Menų akademija
11.20 - 11.26 Suaugusiųjų mokymosi savaitė
11.20 - 11.24 Iškeisk pamoką į paskaitą Klaipėdos universitete Klaipėdos universitetas
11.25 - 11.26 Savaitgalio atsiskyrimas
11.30 - 12.01 Gedimino Purlio jaunųjų choro dirigentų konkursas
11.30 - 12.03 Klaipėda Open 2017
Gruodis
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 22:00 MaNNazz Hopes turas: Klaipėda "Raketa" Social Club
01 d. 18:00 Teatras "Na Basmannoj" (Maskva). "Batuotas katinas" Žvejų rūmai
01 d. 18:30 Evelyn Glennie perkusija, O/Modernt String Quartet Klaipėdos koncertų salė
01 d. 19:00 RONDO ”GYVAI” Aleksandro Ivanausko-Faros jubiliejinis turas per Lietuvą Švyturio arena
01 d. 18:00 Metų pabaigos paslaptys ir stebuklai. Kaip prisišaukti,ko trūksta
01 d. 22:00 MaNNazz Hopes turas: Klaipėda "Raketa" Social Club
02 d. 22:00 Hypeda Revive
02 d. 17:00 Kalėdų eglutės įžiebimo renginys / Kalėdinių renginių ciklo pradžia Teatro aikštė
03 d. 10:00 Kalėdinis Šopturgis Klaipėdoje Švyturio arena
03 d. 17:00 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
05 d. 19:00 Gundymas lietuje 2 šokio teatras "Iskušenije" Žvejų rūmai
06 d. 18:30 Pavel Priažko „Juoda dėžutė" Klaipėdos Dramos Teatras
06 d. 19:00 Lietuvos rankinio lyga - Klaipėdos „Dragūnas“ – Kauno „Granitas-Karys“ RK "Dragūnas" sporto salė
06 d. 19:00 Mantas. Akustinis žiemos koncertas Žvejų rūmai
06 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
07 d. 18:00 Muzikiniai Protmūšiai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
07 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
07 d. 18:00 Sutartinių ratas Klaipėdos etnokultūros centras
07 d. 19:00 Čikaga | Miuziklas Klaipėdos centrinis stadionas
07 d. 19:00 Spektaklis "Kontrabosas" (rež. V. Masalskis) KF Kultūros fabrikas
07 d. 18:30 August Strindberg ,,Tėvas“ Klaipėdos Dramos Teatras
08 d. 18:30 August Strindberg ,,Tėvas“ Klaipėdos Dramos Teatras
08 d. 19:00 Vytautas Šiškaukas. Jubiliejinis koncertas ”Gražiausi metai-geriausios dainos” Švyturio arena
08 d. 18:30 J. S. Bach Kalėdų oratorija Klaipėdos koncertų salė
08 d. 22:00 Naktinė meditacija
09 d. 10:00 Uodo šeimos turgelis LCC universitetas
09 d. 18:00 PREMJERA. Miuziklas “Eglė žalčių karalienė” Švyturio arena
09 d. 11:00 Advento vainikų kūrimo brunch‘as
10 d. 12:00 Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“ Klaipėdos Dramos Teatras
10 d. 12:00 Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“ Klaipėdos Dramos Teatras
10 d. 09:30 Intensyvūs praktiniai motyvaciniai fotografijos kursai Klaipėda
10 d. 13:00 Makaronų opera. Opera vaikams Žvejų rūmai
10 d. 16:00 Balys Vaitkus vargonai, Klaipėdos brass kvintetas Klaipėdos koncertų salė
10 d. 14:00 LKL: “Neptūnas” – “Juventus” Švyturio arena
11 d. 17:30 Seku seku Kalėdų pasaką
12 d. 18:30 Netikėti susitikimai Klaipėdos koncertų salė
13 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
14 d. 20:00 Roko simfonija ant ledo | Klaipėda Švyturio arena
14 d. 18:30 Saksofonų kvartetas SIGNUM (Vokietija), Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras Klaipėdos koncertų salė
14 d. 18:00 Muzikiniai Protmūšiai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
14 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
14 d. 19:00 „Amber Quartet“ Klaipėdos kultūros fabrike KF Kultūros fabrikas
14 d. 18:30 Premjera! Andrzej Stasiuk „Naktis“ Klaipėdos Dramos Teatras
15 d. 20:00 Lilas ir Innomine “Leisk man šlykštėtis” Švyturio arena
15 d. 14:00 Kalėdinės dirbtuvės
15 d. 18:30 Karalius Gruodis Klaipėdos koncertų salė
15 d. 18:30 Premjera! Andrzej Stasiuk „Naktis“ Klaipėdos Dramos Teatras
16 d. 15:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
16 d. 18:00 Marijono Mikutavičiaus SHOW Švyturio arena
16 d. Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
16 d. 11:00 Kalėdinės dirbtuvės
16 d. 12:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
16 d. 16:00 Dpoezija Ošia Klaipėdoje
16 d. 16:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
16 d. 18:30 Ksenija Dragunskaja ,,Lunačiarskio lunaparkas" Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 16:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
17 d. 17:00 N-16 Premjera! Milan Markovič ,,Labas rytas, pone triuši!" Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 15:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
17 d. 10:00 Mados mugė “Design for life” Švyturio arena
17 d. Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
17 d. 10:00 Didžioji kalėdinė Klaipėdos mugė Švyturio arena
17 d. 11:00 Gerosios žvaigždės bėgimas - padovanok senjorams Kalėdas! Senamiestis
17 d. „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
17 d. 12:00 Samuil Maršak "Katės namai'' Klaipėdos Dramos Teatras
18 d. 15:00 Aromavakaras
19 d. 12:00 Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“ Klaipėdos Dramos Teatras
19 d. 18:30 Alexander Paley. Valsų siuita Klaipėdos koncertų salė
20 d. 19:00 "Protų kovos" klube "Jazzpilis" Jazzpilis
20 d. 19:00 Kalėdinis Grand Šou Švyturio arena
20 d. 12:00 Agnė Dilytė „Dėdės Tito džiazas“ Klaipėdos Dramos Teatras
20 d. 19:00 Kalėdinis Grand Šou Švyturio arena
20 d. 19:00 Elvis Presley SHOW Klaipėdos koncertų salė
21 d. 12:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
21 d. 19:00 Koncertas „Miuziklų žvaigždės“ Švyturio arena
21 d. 18:30 N-16 Premjera! Milan Markovič ,,Labas rytas, pone triuši!" Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 12:00 Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
21 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
22 d. 17:00 Cirkas ”Santa Claus ir Maskvos cirkas” Švyturio arena
22 d. 12:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
22 d. 12:00 Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
22 d. 18:30 Per Olov Enquist ,,Lūšies valanda" Klaipėdos Dramos Teatras
23 d. Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
23 d. 16:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
23 d. 12:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
23 d. 19:00 Best of 90’s: La Bouche, Savage, JOY Švyturio arena
23 d. 15:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
24 d. Šv. Kūčios
25 d. 17:00 Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis Švyturio arena
26 d. 19:00 SEL koncertas Švyturio arena
26 d. Šv. Kalėdos
26 d. 10:30 Kalėdinis žygis JAMAM Pajūrį Viltimii
26 d. 12:00 Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
26 d. 12:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
27 d. 18:50 LKL: “Neptūnas” – “Vytautas” Švyturio arena
27 d. 18:30 Renginys Klaipėdoje: Ką apie konfliktus turi žinoti kiekvienas Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė
27 d. 08:00 Vilties žygis 2017
28 d. 18:20 Sergej Krylov /smuikas/, Lietuvos kamerinis orkestras Klaipėdos koncertų salė
28 d. 20:00 Martynas Levickis 365 - Švyturio arena Švyturio arena
28 d. 19:00 Auksinės klasikos ir miuziklų dainos Klaipėdoje! KF Kultūros fabrikas
28 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Faculty Band Meat Lovers
29 d. 18:20 Claros Shumann salonas. Valso triumfas Klaipėdos koncertų salė
30 d. 19:00 Linas Adomaitis I 20 metų I Smėlio laikrodis I Klaipėda Klaipėdos Dramos Teatras
30 d. 16:00 Muzikinė pasaka visai šeimai "Tilidūda" Žvejų rūmai
31 d. 20:00 Naujieji Metai Jazzpilyje! Jazzpilis
31 d. 20:00 Naujųjų metų sutikimas @ TONAS Tonas (Restoranas)
31 d. 19:00 Linas Adomaitis I 20 metų I Smėlio laikrodis I Klaipėda Klaipėdos Dramos Teatras
31 d. 15:00 Kalėdiniai spektakliai delfinariume Lietuvos jūrų muziejus
31 d. 18:30 Aistringos muzikos naktis Klaipėdos koncertų salė
31 d. 18:00 Merūnas ”Gražiausios dainos” Švyturio arena
31 d. 23:00 Nauji Metai: Hiperbolė Cartel 21
31 d. 23:30 Naujametinis Klaipėdos kariliono koncertas Laikrodžių muziejus
31 d. 15:00 „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ Delfinariumas
31 d. 20:00 Naujieji metai 2018 Muzikiniame klube "BLUEZ" Muzikinis klubas "Bluez"
Tęstiniai renginiai
05.04 - 12.31 „Susitikimai Teatro aikštėje“
05.04 - 12.31 MUZĖ VEŽA
11.30 - 12.03 Klaipėda Open 2017
11.30 - 12.01 Gedimino Purlio jaunųjų choro dirigentų konkursas