Filtras
Spausdinti

Klaipėdos metinis renginių planas

Vasaris
Data Pavadinimas Vieta
02 d. 19:00 Karmen Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
10 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Raudonkepuraitė“ Lėlių Teatras
11 d. 17:00 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
23 d. 18:00 Lėlių spektaklis suaugusiems „MALINA“ Lėlių Teatras
24 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Sudaužytas kiaušinis“ Lėlių Teatras
25 d. 17:00 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
25 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ Lėlių Teatras
28 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
Kovas
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
10 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Raudonkepuraitė“ Lėlių Teatras
13 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
15 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
17 d. 12:00 Alenas Aleksanderis Milne'as ,,Pūkuotuko pasaulis" Klaipėdos Dramos Teatras
18 d. 12:00 Alenas Aleksanderis Milne'as ,,Pūkuotuko pasaulis" Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 18:30 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
22 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
22 d. 18:30 Andrzej Stasiuk „Naktis“ (N-16) Klaipėdos Dramos Teatras
23 d. 18:00 Lėlių spektaklis suaugusiems „MALINA“ Lėlių Teatras
24 d. 19:00 Šokio miniatūrų vakaras „Laukimai“ KF Kultūros fabrikas
25 d. 17:00 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
25 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ Lėlių Teatras
28 d. 18:30 Eduardo De Filippo ,,Kalėdos Kupjelų namuose" Klaipėdos Dramos Teatras
29 d. 18:00 Arvydas Juozaitis ,,Karalienė Luizė" Klaipėdos Dramos Teatras
30 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
31 d. 18:30 Sławomir Mrożek „Petro Ohėjaus kankinystė" Klaipėdos Dramos Teatras
31 d. PREMJERA! Lėlių spektaklis kūdikiams “Šviečiantis dangaus sodas” Lėlių Teatras
Balandis
Data Pavadinimas Vieta
02 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
03 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
03 d. Karmen Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
04 d. 18:00 KLAS protmūšis Prekybos centras BIG
04 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
05 d. 12:00 „Velostreet“ Klaipėdos MTB dviračių varžybos
05 d. 18:30 Andrzej Stasiuk „Naktis“ (N-16) Klaipėdos Dramos Teatras
05 d. 18:30 Europos teatro meistrai Klaipėdoje
05 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
06 d. 19:00 R.Šavelio "FABIJONAS" Žvejų rūmai
06 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
07 d. PREMJERA! Lėlių spektaklis kūdikiams “Šviečiantis dangaus sodas” Lėlių Teatras
07 d. 18:30 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
07 d. 11:00 Lėlių spektaklis kūdikiams ,,Vienas, du-kur tu? Klaipėdos lėlių teatras
08 d. 17:00 Premjera! Saulius Šaltenis „Kalės vaikai“ Klaipėdos Dramos Teatras
08 d. 12:00 Stebuklingas Pelenės laikas Lėlių Teatras
09 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
10 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
11 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
11 d. 18:00 KLAS protmūšis Prekybos centras BIG
11 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
12 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
12 d. 17:00 Keramikos pamoka: įvairių dekoracijų lipdymas iš molio Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Laukininkų padalinys
12 d. 18:00 Lietuviškos dainos vakarai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
13 d. 22:00 Sprogdinsim prietarus. AC/DC Show Jazzpilis
13 d. 20:00 SIMÒ@Pauzė PAUZĖ
13 d. 18:30 Liepojos simfoninis orkestras, choras Latvija Klaipėdos koncertų salė
13 d. Karmen Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras
13 d. 17:00 Taktilinė paroda regos negalią turintiems žmonėms LDM Prano Domšaičio galerija
13 d. 18:30 Šiaurės pašvaistė Klaipėdos koncertų salė
14 d. 20:00 Vidas Bareikis koncertinis turas Renginių salė Žvejų 4
14 d. 14:00 Lėlių spektaklis kūdikiams „Labas, mažyli“ Lėlių Teatras
14 d. 18:00 „2 Donatai". „Man nereikia debesų“ Žvejų rūmai
14 d. 20:00 Saulės Kliošas "Raketa" Social Club
14 d. 18:30 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
14 d. 22:00 Egidijus Sipavičius ir grupė Jazzpilis
14 d. 19:00 REM (rapid eye movement) KF Kultūros fabrikas
15 d. 19:30 Telma / premjera KF Kultūros fabrikas
15 d. 17:00 ,,Pašaliniams draudžiama"
15 d. 17:30 Svetainėje „Po toršeru" svečiuojasi dainų kūrėjai: poetė Dalia Bielskytė ir ne poetas Valdas Grušas Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
15 d. 12:00 Lėlių spektaklis medžiuose „IEŠKOMA: TEISYBĖ“ Lėlių Teatras
16 d. 17:00 Olexandros Radchenko fotografijų paroda „Liublino kasdienis gyvenimas“ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
16 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
17 d. 18:00 Muzikinė komedija „Ar Amerika pirtyje?!” Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
17 d. 17:30 V. Valiušaičio knygos pristatymas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
17 d. 18:00 „Veikėjai, pasauliai ir nuotykiai juose“ Edukacinė erdvė
17 d. 10:00 „Apkabinsiu tave“ + kūrybinės dirbtuvės Klaipėdos Dramos Teatras
17 d. 18:30 Toastmasters Klaipėda gimtadienis - 6 metai kalbų istorijos "Raketa" Social Club
17 d. 18:00 Fiksi Šou. "Atsargiai, Fiksikai!" Žvejų rūmai
18 d. 17:30 "Mažosios Lietuvos amatystė" Klaipėdos etnokultūros centras
18 d. 18:00 Klaipėdos "Atlantas" - Trakų "Trakai" Klaipėdos centrinis stadionas
18 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
18 d. 18:30 M. Tūbelytė mecosopranas, J. Daunytė arfa, LVSO Klaipėdos koncertų salė
18 d. 19:00 Zagrebo animacijos mokyklos animacinių filmų programa KF Kultūros fabrikas
18 d. 18:00 KLAS protmūšis Prekybos centras BIG
18 d. 17:30 Marinistinių skaitymų ir dainų vakaras „Jūros druska ženklinti laiškai“ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
18 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
19 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
19 d. 17:00 Keramikos pamoka: įvairių dekoracijų lipdymas iš molio Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Laukininkų padalinys
19 d. 19:00 ROYCE Muzikinė premjera / albumo pristatymas Klaipėdos Dramos Teatras
19 d. 18:00 Vydūno skaitymai „Gyvenimas – tai kelionė Dievopi..." Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės filiale
19 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
19 d. 16:00 Klaipėdos miesto mokinių fotografijos darbų paroda „Polėkis" Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
20 d. 22:00 Tripping in Konoha | 4/20 "Raketa" Social Club
20 d. 20:00 THE ROOP koncertas "Yes, I Do" No. 74
20 d. 16:00 „Traukinukas 2018" KF Kultūros fabrikas
20 d. 17:00 Edukacinė popietė moterims su pasaka „Gulbė karaliaus pati" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
20 d. 19:00 Lords Of The Sound su programa "Oscar Music Awards" Žvejų rūmai
20 d. 18:30 Eduardo De Filippo ,,Kalėdos Kupjelų namuose" Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 22:00 Sabor Latino Jazzpilis
21 d. 17:00 Arvydas Juozaitis ,,Karalienė Luizė" Klaipėdos Dramos Teatras
21 d. 23:00 Pasiklydėlė "Raketa" Social Club
21 d. 19:00 R.Šavelio "FABIJONAS" Žvejų rūmai
22 d. 17:20 Betsafe-LKL: Klaipėdos ''Neptūnas'' - Vilniaus ''Lietuvos rytas'' Švyturio arena
22 d. 11:00 Lėlių spektaklis kūdikiams ,,Vienas, du-kur tu? Klaipėdos lėlių teatras
22 d. PREMJERA! Lėlių spektaklis kūdikiams “Šviečiantis dangaus sodas” Lėlių Teatras
22 d. 12:00 Alenas Aleksanderis Milne'as ,,Pūkuotuko pasaulis" Klaipėdos Dramos Teatras
22 d. 18:00 Šokio spektaklis „Emocijos“ Klaipėdos Dramos Teatras
23 d. „PA(SI)KADRINAM? PAGAUK MANE SKAITANT!“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
23 d. 09:00 „Kavos pusryčiai Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
23 d. 17:30 „Kicu kicu bė bė" Klaipėdos etnokultūros centras
23 d. „ĮDOMIOJI BIBLIOTEKA IR AŠ“.
23 d. 17:00 „Mažųjų sapneliams" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
23 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
23 d. Klaipėdos „Vitės“ pagrindinės mokyklos mokinių piešinių paroda „PASITINKANT GELTONUS ŠUNS METUS“
23 d. TAVO ŽINGSNIAI BIBLIOTEKOJE Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
24 d. 17:00 „Širdies šilumai"/kepuraitės siuvimas. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. 17:30 Darius Ražauskas apie sveiką gyvenseną iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
24 d. 12:00 Susitikimas su vaikų rašytoja EVELINA DACIŪTE Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
24 d. 17:00 „NUO FOLKLORO IKI KLASIKOS“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale
24 d. 17:30 Paskaita „JAUNYSTĖS FORMULĖ. ENERGIJA IR SVEIKATA IŠ VYDŪNO IR ŠIUOLAIKINĖS PERSPEKTYVOS“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
24 d. 10:30 „Gera kartu" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. 15:30 Respublikinis ilgalaikis patyriminis projektas „PASIPRIEŠINIMO KOVŲ ISTORIJA: LAISVAS ŽMOGUS VISUOMENĖJE, KULTŪROJE IR LITERATŪROJE“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
24 d. 17:00 „Iš praeities epochų" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. Akcija „IŠ RANKŲ Į RANKAS“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės filiale
24 d. 10:30 „Augame su muzika" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
24 d. 17:00 „Klaipėdos kraštas tarp dviejų pasaulinių karų“ bei leidinio „Nepriklausomybės diena. Vasario 16-osios minėjimas Klaipėdoje“ pristatymas Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
24 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
24 d. 19:00 Šokio miniatūrų vakaras „Laukimai“ KF Kultūros fabrikas
24 d. 10:00 Susitikimas su KLAIPĖDOS REGIONINIO KARO PRIEVOLĖS IR KOMPLEKTAVIMO TARNYBOS KARIAIS
24 d. 17:00 Susitikimas su poete IRENA STRAŽINSKAITE-GLINSKIENE Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Miško padalinys
24 d. 10:00 „Ar moki lietuvių kalbą?" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
25 d. 19:00 Veronika. Miuziklas Klaipėdos Dramos Teatras
25 d. 18:00 Klaipėdos "Atlantas" - Jonavos "Jonava" Klaipėdos centrinis stadionas
25 d. 19:00 ,,Vienišiia ir vienišės" Žvejų rūmai
25 d. 17:00 „Mažųjų sapneliams" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
25 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
25 d. 17:00 „Margos popieriaus dirbtuvės" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
25 d. 19:00 Fatih Akin „Galva į sieną“ (Vokietija, Turkija, 2004) KF Kultūros fabrikas
25 d. 18:00 KLAS protmūšis Prekybos centras BIG
25 d. 19:00 Klaipėdos pilies teatras. "Vienišiai ir vienišės" Žvejų rūmai
25 d. 19:00 Kauno šokio teatras AURA „Norėčiau būt paparčio žiedu“ (chor. Bea Debrabant, Prancūzija) KF Kultūros fabrikas
26 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
26 d. 18:00 "Hack For World" atvirų durų vakaras Iamus
26 d. 18:30 Ivan Vyrypajev ,,Girti“ N – 18! Klaipėdos Dramos Teatras
26 d. 18:00 Koncertas "Aš augu Lietuvoj" Žvejų rūmai
26 d. 10:00 „Ar moki lietuvių kalbą?" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 17:00 „Širdies šilumai"/kepuraitės siuvimas. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 10:30 Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinių keramikos darbų parodos-konkurso „KERAMIKŲ PAVASARIS“ atidarymas
26 d. 17:30 FiloCafé: ar egzistuoja išminties pradžia? Terminalas - kavos studija
26 d. 17:30 „Kai Klaipėda Memeliu vadinosi" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 18:00 Kristinos Šorienės batikos darbų parodos „Su tėkme" Klaipėdos etnokultūros centras
26 d. 16:00 Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos ir „Žemynos“ gimnazijos moksleivių keramikos darbų paroda „NAMAS"
26 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
26 d. 19:00 Liverpool Music Quiz - vol. 6 - Klaipėda "Raketa" Social Club
26 d. 18:00 Spektaklis „Persirengimo kambarys“
26 d. 17:30 ,,GREITASIS SKAITYMAS IR TALENTŲ ATSKLEIDIMAS“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyrius
26 d. 15:00 Edukacija šeimai „NAUJI APDARAI SENAI KNYGAI“ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės filiale
26 d. 80-ųjų ir 90-ųjų Super Diskoteka su mylimiausiais atlikėjais Švyturio arena
26 d. 18:00 Mantra Music Party Klaipėdos koncertų salė
26 d. 10:30 „Augame su muzika" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 17:30 Trečioji Algio Vyšniūno paskaita Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
26 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
26 d. 17:00 „Žydinti knyga"/mini lysvės įrengimas knygoje.
26 d. 17:30 Paskaitų ciklo „ŠIUOLAIKINĖ ARCHITEKTŪRA“ III-ia paskaita „Architektūrinės ir urbanistinės idėjos Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
27 d. 18:30 M.Sudraba violončelė, Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras Klaipėdos koncertų salė
27 d. 17:00 „Žydinti knyga"/mini lysvės įrengimas knygoje.
27 d. 10:30 „KNYGŲ MŪŠIS“
27 d. 11:00 Edukacinio leidinio „ŠEIMOS KNYGA“ pristatymas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale
27 d. 21:00 Transcending Trains #mishrainė edition
27 d. 20:00 BaltosVarnos@Pauzė PAUZĖ
27 d. 18:00 Drama Klaipėdoje - The Station koncertas Jazzpilis
27 d. 18:00 Bendruomenės Namuose Klaipėdos Džiazo Orkestro Koncertas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose
27 d. 18:30 Ivan Turgenev ,,Įnamis" Klaipėdos Dramos Teatras
27 d. 14:00 JAPONIJOS KINO FESTIVALIS Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
27 d. 20:00 Raketa gyvai: Kamanių Šilelis "Raketa" Social Club
27 d. 17:30 „Moters archetipai gyvenime ir flamenko šokyje" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
27 d. 17:00 „Mažųjų sapneliams" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
27 d. 17:30 „Musė su deimantu" Klaipėdos galerija
27 d. 18:00 Lėlių spektaklis suaugusiems „MALINA“ Lėlių Teatras
27 d. 22:00 Terpsichore in Sneakers Pakhaus
27 d. 18:30 Violončelės garsų magija Klaipėdos koncertų salė
27 d. 10:00 „VAIKŲ LINKĖJIMAI GAMTAI“
28 d. 19:30 Ramūno Rudoko kultinis spektaklis TĖTIS Renginių salė Žvejų 4
28 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Sudaužytas kiaušinis“ Lėlių Teatras
28 d. 14:00 Spektaklis – ekskursija apie Klaipėdos dramos teatrą „Kėdė iš komedijų namo“ Klaipėdos Dramos Teatras
28 d. 18:30 Premjera! Saulius Šaltenis „Kalės vaikai“ Klaipėdos Dramos Teatras
28 d. 22:00 Savaitgalio šokiuose Wuozbein | Cover night Jazzpilis
28 d. 22:00 Užtemimas: Dj Pinigai, Quaint, SevenBugs "Raketa" Social Club
28 d. 16:55 100 metų kartu KF Kultūros fabrikas
28 d. 10:00 Seni Kibirai sezono atidarymas 2018 Klaipėdoje Kruizinių laivų terminalas
29 d. 19:00 G. Kuprevičiaus tezių opera "Liuterio durys" Žvejų rūmai
29 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ Lėlių Teatras
29 d. 12:00 ,,Teatro ir muzikos terapija"
29 d. 18:00 Šokio spektaklis visai šeimai "Alisa stebuklu šalyje" Klaipėdos Dramos Teatras
29 d. 15:00 Chorinės muzikos koncertas „Baltijos tautų dainų pynė“ Klaipėdos universiteto Menų akademija
29 d. 12:00 „Džiunglių knyga: Mauglio broliai“ Spektaklis vaikams
29 d. 12:00 Vaikams: Voro vestuvės! KF Kultūros fabrikas
29 d. 17:00 Orkestro koncertas Klaipėdos koncertų salė
30 d. 18:00 Tarptautinę džiazo dieną Jazzpilis
30 d. 18:00 Spektaklis „Pagalvinis“ KF Kultūros fabrikas
30 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
Gegužė
Data Pavadinimas Vieta
02 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
02 d. 17:00 Koncertas pasaulinei akordeono dienai paminėti Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
02 d. 18:30 Jaroslava Pulinovič „Elzės žemė" Klaipėdos Dramos Teatras
03 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
03 d. 20:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Stumbras“ Klaipėdos centrinis stadionas
03 d. 17:30 „Meno kūrinio formos, erdvės, pusiausvyros, šviesos ir spalvos vizualinis suvokimas". Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
03 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
03 d. 12:00 „Pepė keliauja į koncertą“ Klaipėdos koncertų salė
03 d. 18:30 Cinkas I rež. Eimuntas Nekrošius I gastrolės Klaipėdoje Klaipėdos Dramos Teatras
03 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
03 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
03 d. 18:50 Betsafe-LKL: Klaipėdos ''Neptūnas'' - Alytaus ''Dzūkija'' Švyturio arena
03 d. 18:30 Europos teatro meistrai Klaipėdoje
03 d. 17:00 „Ar norite pagerinti savo gyvenimą?" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
03 d. 17:00 „Raktas į gyvenimą be ligų iki 100 metų" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale
03 d. 17:00 Paskaita besidomintiems genealogija „Ar žmogus tik asmens kodas?" Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
03 d. 12:00 Pepė keliauja į koncertą Klaipėdos koncertų salė
03 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
03 d. 18:30 Milan Marković Matthis ,,Labas rytas, pone triuši!" N-16! Klaipėdos Dramos Teatras
03 d. 17:00 „Žibuoklėm, mama, žydi tavo akys" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
03 d. 19:00 „METŲ LAIKAI“ KF Kultūros fabrikas
03 d. 19:00 „Operos Aidas" Klaipėdos universiteto Menų akademija
04 d. 21:00 Herkus Kantas Gyvai: Vytas & Adomas Blues Herkus Kantas
04 d. 19:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
04 d. 18:30 Ugningoji čakona Klaipėdos koncertų salė
04 d. 17:00 „Už Ribos"
04 d. Árpádo Schillingo spektaklis „Autonomija“ Klaipėdos Dramos Teatras
04 d. 21:00 Solo Ansamblis No. 74
04 d. 18:30 „Kaunas. Sugiharos ir Japonijos ženklai." Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
04 d. 18:30 Europos teatro meistrai Klaipėdoje
04 d. 17:00 „Second hand kultūra Lietuvoje"
04 d. 19:00 Sinickis - Beveik Akustinis KF Kultūros fabrikas
04 d. 10:00 Tarptautinį IŠMANIŲ MOTERŲ FORUMAS Viešbutis "Ibis Styles Klaipėda Aurora"
04 d. 18:50 Filma: Mama, aš tave myliu / Latvijos nepriklausomybės dienai KF Kultūros fabrikas
04 d. 11:30 „Expromptus" Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
05 d. 12:00 Lėlių spektaklis kūdikiams „Labas, mažyli“ Lėlių Teatras
05 d. 20:00 ,,Varšuvos melodija" Žvejų rūmai
05 d. Lietuvos universitetų studentų graikų romėnų imtynių čempionatas
05 d. 14:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
05 d. 10:00 Lietuvos jaunimo boulderingo čempionatas Scala Dream climbing club
05 d. 12:00 „Mano krašto burinis laivas" Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
05 d. 18:00 Miuziklas. Velnio nuotaka Žvejų rūmai
05 d. Aldonos Bendoriūtės „Liūdnos dainos iš Europos širdies“ Klaipėdos Dramos Teatras
05 d. 14:30 „Keturi metų laikai"
05 d. 10:00 3x3 krepšinio turnyras "Rytas" su "TIME TEAM" - 2018 Prie P.C Akropolis
05 d. 21:00 MC Mesijus - The Best Hits "Raketa" Social Club
05 d. 20:00 „Varšuvos melodija“ Žvejų rūmai
05 d. 22:00 Samba da Minha Terra (Brazilija-Lietuva) | Jazzpilis Jazzpilis
06 d. 17:00 Vilties koncertas Klaipėdos Dramos Teatras
06 d. 12:00 Lėlių spektaklis medžiuose „IEŠKOMA: TEISYBĖ“ Lėlių Teatras
06 d. 14:00 Patiekalas Kito Mamai KF Kultūros fabrikas
06 d. 14:00 „Patiekalas kito mamai“ KF Kultūros fabrikas
06 d. 14:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
06 d. 12:30 Mamos dienos BRUNCH Michaelson boutique hotel
06 d. 12:00 Stebuklingas Pelenės laikas Lėlių Teatras
07 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
07 d. 19:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
07 d. 19:00 Komedija URVINĖ MAMA Klaipėdos koncertų salė
08 d. 18:00 „Šunyčiai patruliai. Nuotykiai cirke“ Žvejų rūmai
08 d. 17:30 Tradiciniai giedojimai Klaipėdos etnokultūros centras
08 d. 15:00 KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS "URBAN GARDEN KUFA“ KF Kultūros fabrikas
08 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
08 d. 17:00 SUSITIKIMAS-PASKAITA "INTERJERINIS PORTRETAS" SU FOTOGRAFE VIKTORIJA VAIŠVILAITE-SKIRUTIENE KF Kultūros fabrikas
08 d. 19:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
09 d. 19:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
09 d. 17:00 Arvydo Juozaičio knygų sutiktuvės ir kūrybos vakaras Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
09 d. 18:30 Atvirų durų diena. Susipažinimas su plaukiojimu kanoja
09 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
09 d. 17:00 Dizaino Savaitė| 17 VAL. – PASKAITŲ VAKARAS "MUS SUPANČIOS ERDVĖS" KF Kultūros fabrikas
09 d. 16:45 Žaisminga laisvalaikio diena Klaipėdos koncertų salė
09 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
09 d. 19:00 Dizaino Savaitė| EKSKURSIJA KF Kultūros fabrikas
10 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
10 d. 18:00 Lietuviškos dainos vakarai Edukacinėje erdvėje Edukacinė erdvė
10 d. 09:00 Dizaino Savaitė| ATVIRŲ DURŲ DIENA 9–19 VAL. KF Kultūros fabrikas
10 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
10 d. 18:30 Septyni žvilgsniai į Lietuvą Klaipėdos koncertų salė
10 d. XXI Tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas Klaipėdos koncertų salė
10 d. 18:30 ,,Pašaliniams draudžiama"
10 d. 17:00 Dizaino Savaitė| KONSULTACIJŲ CECHAS KF Kultūros fabrikas
10 d. 19:00 Cirkas ant vandens Prie Lengvosios atletikos maniežo
10 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
10 d. 18:30 „Kūrėjo žvilgsniai į Lietuvą“ Klaipėdos koncertų salė
10 d. 18:00 „Lietuviai Karlage I" Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
10 d. 17:00 Dizaino Savaitė| Kinas KF Kultūros fabrikas
10 d. 19:00 Torban Folk Band (UA) - albumo VESNA pristatymas Klaipėdoje Klaipėdos etnokultūros centras
11 d. 10:00 Raketa gyvai: Ingaja "Raketa" Social Club
11 d. 17:00 Pianistės Emilijos Šukytės rečitalis LDM Prano Domšaičio galerija
11 d. 17:00 Lidijos Meškaitytės parodos „Vienatvėje su gamta“ pristatymas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
11 d. XXI Tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas Klaipėdos koncertų salė
11 d. 17:30 Susitikimas su vienuoliu Kęstučiu Marčiulynu Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
11 d. 22:00 Heizkraft Pakhaus
11 d. 19:30 Ramūno Rudoko spektaklis - komedija TĖTIS 2 Renginių salė Žvejų 4
11 d. 17:00 Juozo Griušio tapybos ir piešinių paroda bei Emilijos Šukytės rečitalis LDM Prano Domšaičio galerija
11 d. 17:00 Juozo Griušio (1952–2017) tapybos ir piešinių paroda
12 d. 12:00 Kamerinės muzikos maratonas Klasikos viražai
12 d. 12:00 „Šokio vizija“ Žvejų rūmai
12 d. 18:30 Premjera! Saulius Šaltenis „Kalės vaikai“ Klaipėdos Dramos Teatras
12 d. 22:00 Eurovizijos finalas. Tiesioginė transliacija | Jazzpilis Jazzpilis
12 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Raudonkepuraitė“ Lėlių Teatras
12 d. 12:00 Kamerinės muziko maratonas “Klaipėdos galerijos” filialas Silberauto automobilių centras
12 d. 10:00 Fittest in Klaipėda challenge
12 d. XXI Tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas Klaipėdos koncertų salė
12 d. 13:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Marijampolės „Sūduva“ Klaipėdos centrinis stadionas
13 d. 13:00 Teatro solistų koncertas. Dovanoju meilę Klaipėdos universiteto Menų akademija
13 d. 12:00 Pantomimos teatras "A". "Muzikinė kelionė" Žvejų rūmai
13 d. 12:00 Lėlių koncertas visai šeimai „FAMILIA“ Lėlių Teatras
13 d. 19:00 Premjera: „Aklieji“ KF Kultūros fabrikas
13 d. 12:00 „Muzikinė kelionė“
13 d. 19:00 Andrzej Stasiuk „Naktis“ (N-16) Klaipėdos Dramos Teatras
13 d. 11:00 FotoSprintas "Paliesk svajonių kadrą" 2018
13 d. Antanas Škėma „Pabudimas“ (N-16) Klaipėdos Dramos Teatras
13 d. XXI Tarptautinis Stasio Šimkaus chorų konkursas Klaipėdos koncertų salė
13 d. 12:00 Spektaklis vaikams KATĖS NAMAI Klaipėdos Dramos Teatras
14 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
14 d. 19:30 Psichologo Mindaugo Radušio atvira paskaita Terminalas - kavos studija
14 d. 16:00 Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris" skaitymai Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
15 d. 17:30 Pparoda SUMGAIT, skirta armėnų žudynių Sumgaite 30-osioms metinėms Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
15 d. 18:30 Prancūziškas aromatas Klaipėdos koncertų salė
15 d. 17:30 "Pažintis su kinų kalba ir kultūra" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
15 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas Klaipėdos etnokultūros centras
16 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
16 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
17 d. 20:00 Humoro klubas: "Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra" Klaipėdoje "Raketa" Social Club
17 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
17 d. 15:00 Bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje bus atidaryta „Doros alėja" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
17 d. 18:00 Diskusija „Kada karų nebebus" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės filiale
17 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
17 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
17 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
17 d. 17:30 Gagik Parsamian parodos "Sielos sodai" atidarymas Naujoji Klaipėdos galerija
17 d. 12:00 Žaismingos muzikos garsų orkestras Klaipėdos koncertų salė
17 d. Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel Senamiestis
17 d. 17:00 Paskaita „Graikų erotikos grožis" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
17 d. 18:30 Sławomir Mrożek „Petro Ohėjaus kankinystė" Klaipėdos Dramos Teatras
18 d. 16:00 PASKAITŲ CIKLAS „TRYS POKALBIAI APIE LIETUVĄ IR TARPUKARIO KLAIPĖDĄ" Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
18 d. 18:00 Arvydas Juozaitis ,,Karalienė Luizė" Klaipėdos Dramos Teatras
18 d. 18:00 Lietuvos, Latvijos ir Estijos menininkų projekto „3FREE” pristatymas KKKC Parodų Rūmai
18 d. 22:00 BIX | Jazzpilis Jazzpilis
18 d. 11:00 Vilties aerobika Atgimimo aikštė
18 d. 11:00 "Veronika“ (miuziklas) Žvejų rūmai
18 d. 17:00 Paskaita „Adolfo Ramanausko metai: Aš esu Vanagas" Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
19 d. 12:00 Klaipėdos laivų paradas 2018 Kruizinių laivų terminalas
19 d. 12:00 Gatvės muzikos diena Klaipėdoje'18 Senamiestis
19 d. Spektaklįs visai šeimai „Kad tave žąsis“ Klaipėdos lėlių teatras
19 d. 11:00 Vilties treniruočių diena Atgimimo aikštė
19 d. 10:00 Uodo Šeimos turgelis Švyturio arena
19 d. 23:00 Partyzanai x Pakhauz Showcase Pakhaus
19 d. Vandens sporto šakų festivalis
19 d. 12:00 Alenas Aleksanderis Milne'as ,,Pūkuotuko pasaulis" Klaipėdos Dramos Teatras
19 d. Muziejų naktis
19 d. 10:00 Judėk pirmyn su viltimi
19 d. 12:00 Gatvės muzikos diena Smiltynėje '18 Smiltynė
19 d. 21:00 Despotin Fam / Klaipeda "Raketa" Social Club
19 d. 12:00 Lėlių spektaklis „Coliukė“ Lėlių Teatras
19 d. 18:00 „Į švyturį" Žvejų rūmai
19 d. 14:00 Vilties šokis Atgimimo aikštė
19 d. 10:00 Fittest in Klaipėda challenge
19 d. Tarptautinei „Muziejų nakties" akcijai skirtas renginys „VYDŪNO KELIU" Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
19 d. 22:30 Mike Parker's Trio Theory (New York, USA) Meat Lovers
20 d. Spektaklįs visai šeimai „Kad tave žąsis“ Klaipėdos lėlių teatras
20 d. 12:00 Lėlių spektaklis medžiuose „IEŠKOMA: TEISYBĖ“ Lėlių Teatras
20 d. 12:00 „Džiunglių knyga: Mauglio broliai“ Spektaklis vaikams
20 d. 17:00 Duetas „Blooming vibes Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
20 d. Vilties bėgimas Atgimimo aikštė
21 d. 17:00 Ekskursijos į kariliono bokštą! Senasis (centrinis) Klaipėdos paštas
21 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
22 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas Klaipėdos etnokultūros centras
22 d. 16:00 Paskaita-kūrybinės dirbtuvės 8-12 klasių moksleiviams „Pasitikintis oratorius" Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
22 d. 18:00 Klaipėdos krašto balsai. Martyno Jankaus ir Elzės Jankutės dainos Klaipėdos etnokultūros centras
22 d. 18:30 Skambanti Lietuva Klaipėdos koncertų salė
23 d. 18:00 Šokio spektaklis-ekskursija „Šachas Prūsijai. Luizė Mėmelyje" Senamiestis
23 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
23 d. W. Wenderso filmas: „Paryžius, Teksasas“ KF Kultūros fabrikas
23 d. 17:00 Parodos „Vilnius, bet kitoks" pristatymas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose
23 d. 19:00 Kino klasika: "Paryžius. Teksasas" KF Kultūros fabrikas
23 d. 17:45 Spektaklis „Kelionė į ramybę" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
23 d. HIPERBOLĖS LEGENDA IGORIS BERINAS & grupė “Huge Soul” “IŠGAVOTAS GYVENIMAS” Muzikiuojantis keltas
23 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
24 d. 16:00 Fotografijos kūrybinis užsiėmimas „Lietuvos istorinis karinis kostiumas" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
24 d. 17:30 Festivalio „Poezijos pavasaris" renginys „Išėjusiems" Skulptūrų parkas
24 d. 17:00 Knygų „Kuršo aktai. Acta Curoniae“ ir „Garuozos mūšis. Šaltiniai ir interpretacijos“ pristatymas Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
24 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
24 d. 10:00 ES2020: Investijos regionui ir verslui
24 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
24 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
24 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
24 d. 17:30 Susitikimas su psichologe-psichoterapeute Agne Matulaite Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
25 d. 16:00 Pavasarinis Alasas Klaipėdoje Klaipėdos universiteto Botanikos sodas
25 d. 18:30 Romantizmo atspindžiai Klaipėdos koncertų salė
25 d. MOKYMAI: „INTERNETINĖ RINKODARA IR SOCIALINIAI TINKLAI“ Amberton Hotel Group
25 d. 16:00 Kūrybines dirbtuvės suaugusiems ir vyresnio amžiaus vaikams „Mane globojantis angelas" Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
25 d. 17:00 Istorinis dokumentinis filmas „Nenugalimas" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
25 d. 17:30 Kino vakaras "Iš menininkų gyvenimo" Žemaitijos dailininkų sąjungos galerija
25 d. 16:00 Interakytvi paroda „Buduaro Paslaptys“ Qtime
26 d. 16:00 Festivalio „Poezijos pavasaris" baigiamieji skaitymai I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 10:00 Fittest in Klaipėda challenge
26 d. 16:00 Interakytvi paroda „Buduaro Paslaptys“ Qtime
26 d. 17:00 Lėlių koncertas visai šeimai „FAMILIA“ Lėlių Teatras
26 d. 10:00 Hot as Hell Weekend
26 d. 14:00 Žurnalo „Baltas kambarys“ pristatymo popietė Klaipėdos m. savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius
26 d. 18:30 Meilė Neapolyje. Tomas Pavilionis ir Martynas Staškus su kameriniu orkestru | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė
26 d. 14:00 Ramūno Čičelio paskaita „Nulinis rašymo laipsnis" Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka
26 d. 12:00 Festivalio „Poezijos pavasaris" renginys „Eilės jūrai ir uostui"
26 d. 11:00 Lėlių spektaklis kūdikiams ,,Vienas, du-kur tu? Klaipėdos lėlių teatras
27 d. Į Smiltynę grįžta vasara Smiltynė
28 d. 10:00 Tradicinės lopšinės ir žaidinimai Klaipėdos etnokultūros centras
29 d. 18:00 Tradicinių dainų klubas Klaipėdos etnokultūros centras
30 d. 19:00 Trečiadieniais protų kovos Jazzpilyje Jazzpilis
30 d. 18:30 Bertoldas Brechtas „Motušė Kuraž“ Klaipėdos Dramos Teatras
30 d. 18:30 Metropolitenas ir Brodvėjus Klaipėdos koncertų salė
30 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
31 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
31 d. 21:00 Jam Session ketvirtadieniais Jazzpilis
31 d. 16:00 24 valandų plaukimo maratonas
31 d. 18:30 Bertoldas Brechtas „Motušė Kuraž“ Klaipėdos Dramos Teatras
31 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
31 d. 18:00 Tradicinių šokių klubo vakarai Klaipėdos etnokultūros centras
Tęstiniai renginiai
05.07 - 05.13 Dizaino savaitė
05.12 - 05.13 Vilties tenisas
05.18 - 05.20 Vilties gimnastika
05.19 - 05.20 Klaipėdos lėlių teatras atsisveikina Lėlių Teatras
05.31 - 06.03 Kizomba Weekend
Birželis
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 19:00 Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel Senamiestis
01 d. Dėlionė orkestrui V
02 d. 18:30 Musica Nuda (Italija) Klaipėdos Dramos Teatras
02 d. 13:00 Spalvų bėgimas Vasaros estrada
03 d. 12:00 Klaipėdos maratonas Smiltynė
03 d. 11:00 Tango BRUNCH Michaelson boutique hotel
03 d. 10:00 Vilties yriai
04 d. Meetup‘as „Idea2show“ KF Kultūros fabrikas
05 d. 18:30 TEATER NO99 (Estija), „Nr. 34 Revoliucija“ Klaipėdos Dramos Teatras
06 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
06 d. 18:30 Mama Drąsa (Lietuva) Klaipėdos Dramos Teatras
06 d. 18:30 Choras: smagiai ir spalvingai II Klaipėdos koncertų salė
07 d. 18:30 Mama Drąsa (Lietuva) Klaipėdos Dramos Teatras
07 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
07 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
08 d. 17:00 Ekskursijos į kariliono bokštą! Senasis (centrinis) Klaipėdos paštas
08 d. 18:30 OPEN SPACE (Gruzija), „Tėvų susirinkimas“ Klaipėdos Dramos Teatras
09 d. 18:30 OPEN SPACE (Gruzija), „Tėvų susirinkimas“ Klaipėdos Dramos Teatras
09 d. 12:00 Tarptautinis baleto ir modernaus šokio konkursas "CODA 2018" Žvejų rūmai
09 d. 12:00 Memel Motor Fest Senamiestis
09 d. Dainų šventė
10 d. 17:00 Kalės vaikai (Lietuva)
10 d. Dainų šventė
13 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
13 d. 18:30 Sidabro garsai Klaipėdos koncertų salė
13 d. 18:30 PADI DAPI Fish (Lietuva) ir Alban Richard (Prancūzija), „I Švytuoti – Brandir I“ Klaipėdos Dramos Teatras
14 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
15 d. 18:30 TEATR NOWY (Lenkija, Poznanė), „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“ Klaipėdos Dramos Teatras
15 d. 18:30 Šimtmečio poema Klaipėdos koncertų salė
16 d. 12:00 Vilties plaukimas
16 d. 18:30 TEATR NOWY (Lenkija, Poznanė), „Ponia bus patenkinta, arba Veikalas apie paskutines vestuves Kamyko kaime“ Klaipėdos Dramos Teatras
16 d. IRŪNOS IR MARIAUS DUETAS “AUKSINĖS DAINOS…” Muzikiuojantis keltas
17 d. 17:00 ART CORPORATION (Baltarusija), „Opiumas“ Klaipėdos Dramos Teatras
19 d. Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Kauno Žalgiris“ Klaipėdos centrinis stadionas
19 d. 18:30 AURA (Lietuva), „Sprendimas“ Klaipėdos Dramos Teatras
20 d. 18:30 LIETUVOS NACIONALINIS DRAMOS TEATRAS (Lietuva), „Tartiufas“ Žvejų rūmai
20 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
21 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
21 d. 18:30 „Meistriškumo klasė“- profesionalių aktorių kūrybinės dirbtuvės Klaipėdos Dramos Teatras
22 d. 17:00 Ekskursijos į kariliono bokštą! Senasis (centrinis) Klaipėdos paštas
22 d. 18:30 NOWY TEATR (Lenkija, Varšuva), „Ktulu šauksmas“ Klaipėdos Dramos Teatras
22 d. 19:00 „Joninių šventė, skambant vargonų muzikai“
24 d. J.SLOVACKIO TEATRAS (Lenkija, Krokuva), „Garso namai“ Klaipėdos Dramos Teatras
25 d. 18:30 THE UKULELE ORCHESTRA OF GREAT BRITAIN (Didžioji Britanija) Klaipėdos Dramos Teatras
27 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
28 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
28 d. 12:00 Lenkija prieš Lietuvą Švyturio arena
Tęstiniai renginiai
05.31 - 06.03 Kizomba Weekend
06.02 - 06.03 Lietuvos universitetų studentų sunkiosios atletikos čempionatas
06.07 - 06.09 KLAIPĖDOS PILIES DŽIAZO FESTIVALIS Kruizinių laivų terminalas
06.25 - 07.01 Tarptautinis muzikos festivalis
Liepa
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 16:00 Jubiliejinis, 5-erių metų, vargonų koncertas
04 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
04 d. 20:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“ Klaipėdos centrinis stadionas
05 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
05 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
06 d. Memel Tattoo Convention KF Kultūros fabrikas
07 d. 20:00 ,,SEL" Vasaros estrada
07 d. LIUDAS MIKALAUSKAS, EGIDIJUS BAVIKINAS, PUČIAMŲJŲ SEKSTETAS "BRASS BRAVO" TARPUKARIO ŠLAGERIŲ PROGRAMA "ONYTE, EINAM SU MANIM PAŠOKTI" Muzikiuojantis keltas
07 d. Memel Tattoo Convention KF Kultūros fabrikas
08 d. Memel Tattoo Convention KF Kultūros fabrikas
11 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
12 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
14 d. Aludarių diena
14 d. EL FUEGO „SU MEILE APIE MEILĘ...“ Muzikiuojantis keltas
18 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
19 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
21 d. J.MILIUS & Č.GABALIS ir FELIKSAS ZAKREVSKIS “GERIAUSIOS BALADĖS” Muzikiuojantis keltas
21 d. 19:00 Donatas Montvydas Vasara LIVE Cirkas Švyturio arena
25 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
26 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
28 d. 09:00 Klaipėda Challenge 2018
28 d. ŽVAIGŽDŽIŲ DUETAS: LAISVA & RADŽI “TAVO AKYS” Muzikiuojantis keltas
Tęstiniai renginiai
06.25 - 07.01 Tarptautinis muzikos festivalis
07.01 - 07.31 Molas Surf 2018 Londboard Classic
07.19 - 07.22 Parbėg laivelis 2018 Senamiestis
07.21 - 07.22 SUN BEAM 2018 | Tarptautinis paplūdimio lėkščiasvydžio turnyras Smiltynė
07.27 - 07.29 Baltic sail
07.27 - 07.29 Jūros šventė Senamiestis
Rugpjūtis
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
01 d. Klaipėdos miesto gimtadienis Senamiestis
01 d. Mėlyna vakarienė
02 d. 20:00 Ketvirtadienio Jazz su Ačiū Kubu Meat Lovers
04 d. LARISOS KALPOKAITĖS ROMANSŲ IR DAINŲ VAKARAS “MŪS BENAMĖS SIELOS…” Muzikiuojantis keltas
08 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
15 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
18 d. 13:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Trakų „Trakai“ Klaipėdos centrinis stadionas
22 d. 20:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Jonavos „Jonava“ Klaipėdos centrinis stadionas
22 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
29 d. 17:00 Anglų kalbos klubas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius
30 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
Tęstiniai renginiai
08.17 - 08.19 Karklė 2018 Live Music Beach
Rugsėjis
Data Pavadinimas Vieta
01 d. 13:00 FALCO CUP 2018 Smiltynė
02 d. 11:00 FALCO CUP 2018 Smiltynė
03 d. 11:00 FALCO CUP 2018 Smiltynė
13 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
19 d. 20:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Stumbras“ Klaipėdos centrinis stadionas
20 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
25 d. 18:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Palangos „Palanga“ Klaipėdos centrinis stadionas
27 d. Orientavimosi Sporto Ketvirtadieniai
29 d. 10:00 Lietuvos OSKD čempionatas bendro starto lenktynėse ir estafetėse Smiltynė
29 d. 6-asis švyturių ralis
30 d. 17:00 Grupė Barzdoti vyrai ir draugai Klaipėdos koncertų salė
Tęstiniai renginiai
09.21 - 09.23 Festivalis „Materia Magica LT“ Lėlių Teatras
09.22 - 09.23 Coastline Trek'18: Klaipėda with Gjensidige • TrenkTuras Smiltynė
Spalis
Data Pavadinimas Vieta
04 d. 18:00 Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės Klaipėdos „Atlantas“ – Marijampolės „Sūduva“ Klaipėdos centrinis stadionas
20 d. 19:00 "Hiperbolė tribute band"Visų laikų hitai! Žvejų rūmai
20 d. 10:00 Vilties laipiojimas Scala Dream climbing club
20 d. 07:00 Bėgimo bekele varžybos "Trail Kuršių Nerija" Smiltynė
Lapkritis
Data Pavadinimas Vieta
03 d. Ekomaratonas 2018 ruduo Vasaros estrada
29 d. 18:30 Simfoninis koncertas „Roko baladės“ Žvejų rūmai
Gruodis
Data Pavadinimas Vieta
12 d. 19:00 Gundymas lietuje 3 "Prisipažinimas meilėje" Žvejų rūmai
14 d. 19:00 Kastytis Kerbedis "Amžinai" Švyturio arena
29 d. 10:30 Vilties žygis