Naujas Mesijaus albumas: ddvviigguubbaass!

Naujas Mesijaus albumas: ddvviigguubbaass!

Mesijus pristato jau šeštą albumą!

(tiesą sakant, šeštą ir seaptintą albumą vienu metu!)

Avangardinio repo ir interaktyvios poezijos atlikėjas Mesijus (Žygimantas Kudirka) apsijungi su eksperimentinio džiazo ir elektroninės muzikos kūrėju Adu Gecevičiumi bei efektinga vaizdo menininke Asta Ostrovskaja.

Naujasis muzikinis projektas vadinasi Vilniaus energija. Atradę teisinę spragą, grupė užregistravo žymios energetikos korporacijos pavadinimą - su visais tai pagrindžiančiais popieriais.

Ir dabar ši kompanija pristato albumą... DDVVIIGGUUBBĄĄ! Šventa tiesa. Du albumai vietoje vieno.

Dviejų dalių pasirodymo metu skambės per efektus koštas vokalas lietuvių, anglų ir dirbtinėmis kalbomis, naujos bangos elektroninė muzika ir švitins ryški grafika.

Tai pati pirma proga išgirsti visą dvigubą albumą gyvai. Tai bus
ir pati pirma proga naująjį albumą į$$igyti.

-----

VILNIAUS ENERGIJA Live
bit.ly/VilniausEnergijaSC

-----

Apie VILNIAUS ENERGIJA:
soundcloud.com/vilniaus-energija
facebook.com/vilniusenergy/

-----

Bilietai prie durų, jų kaina 5€.

-----

Raketaa, Bangų g. 5a, Klaipėda, LT.
Renginio pradžia - 22:00.
N-18.

  • Lapkričio 24 d.  nuo 22:00
2017-11-24 22:00 2017-11-24 22:00 Europe/Vilnius Naujas Mesijaus albumas: ddvviigguubbaass! Mesijus pristato jau šeštą albumą! (tiesą sakant, šeštą ir seaptintą albumą vienu metu!) Avangardinio repo ir interaktyvios poezijos atlikėjas Mesijus (Žygimantas Kudirka) apsijungi su eksperimentinio džiazo ir elektroninės muzikos kūrėju Adu Gecevičiumi bei efektinga vaizdo menininke Asta Ostrovskaja.... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3843/id-3843/date-20170513/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00
Panašūs renginiai