Nauji Metai: Hiperbolė

Nauji Metai: Hiperbolė

♱ H I P E R B O L Ė (projektas) ♱ [LIVE] ♱

Cartel 21 Nauji Metai visada švenčiami hiperbolizuojant.
Visi ,,Narcos'' rinksis aptarti metinių apyvartų ir pasidalinti gerokai išpūstom istorijom.
Naujametinę naktį, mes atversime duris į pokylių salę. Kaip ir priklauso – po žeme, bet šiame pasaulyje. Vidury Klaipėdos, bet lyg kažkur Meksikoje nuo saulėlydžio iki saulėtekio tęsis naujametinis, hiperbolizuotas kartelio susitikimas.

Dress Code: CARNAVAL

Pagal visas tradicijas, konspiracija išlaikoma iki galo: šįkart nevalia rodyti savo tikrųjų veidų – juos slėpsim po kaukėmis, o kūnus dengsim šventiniais kostiumais. Ginklus palikit namie, vieninteliai pistoleros čia stovės už pultų ir nuo jų plieks tikrai ne tuščiais. Jų šūviai ritmingai aidės nuo rūsio sienų ir persmeigs kiekvieną jame esantį iki kaulų veriančiu malonumu. Ateikit pasiruošę sutikti hiperbolizuotus Naujus Metus.

Cartel 21. Mes šaudysim, jūs švęsit.

  • Gruodžio 31 d.  nuo 23:00
2017-12-31 23:00 2017-12-31 23:00 Europe/Vilnius Nauji Metai: Hiperbolė ♱ H I P E R B O L Ė (projektas) ♱ [LIVE] ♱ Cartel 21 Nauji Metai visada švenčiami hiperbolizuojant. Visi ,,Narcos'' rinksis aptarti metinių apyvartų ir pasidalinti gerokai išpūstom istorijom. Naujametinę naktį, mes atversime duris į pokylių salę. Kaip ir priklauso – po žeme, bet šiame pasaulyje.... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3826/id-3826/date-20170518/ Cartel 21, N. Sodo g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai