Viešai Neskambėjusių Dainų Solinis Koncertas

Viešai Neskambėjusių Dainų Solinis Koncertas

Galima bus išgirsti pluoštą istorijų.
Rinktinės istorijos iš apsakymū ir pjesių,
žodžiu, - nauja programa, kurioje naujos dainos ir negirdėti tekstai.
.....................................................................
M. Valiuką galima vadinti vienu savičiausių, autentiškiausių muzikantų. Plačiame Lietuvos muzikiniame lauke jo muzika skamba gaivališkai ir energingai, patraukia savitomis intonacijomis, netikėtomis harmoninėmis ir ritminėmis struktūromis.
Dainų autorius ir atlikėjas, poetas Domantas Razauskas apie M. V. muziką sako: „Mindaugas Valiukas – tai kažkas seniai pamiršta ir prarasta, kažkas dar iš tų psichodelikos laikų, kai žmonės mokėjo groti ir rašyti keistas dainas apie meilę.“
M. Valiuko dainos prieštaringos, daugiaprasmės. Jose valiūkiškumas dera su egzistenciniu liūdesiu, juodas humoras su melancholija, siurrealizmas su lyrika.
„Tai, ką daro Mindaugas, man patinka. Labai, - sako dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis. - Apibūdinčiau jį kaip subtilaus teksto panką, bandantį realizuoti dvylikos žingsnių programą anoniminiame bliuzoholikų klube.”
============================================
Staliukų rezervacija: 865545040 (vietos nedaug todėl geriau pasirūpinti iš anksto)
Auka tik 3eur.

  • Lapkričio 17 d.  20:00 - 22:00
2017-11-17 20:00 2017-11-17 22:00 Europe/Vilnius Viešai Neskambėjusių Dainų Solinis Koncertas Galima bus išgirsti pluoštą istorijų. Rinktinės istorijos iš apsakymū ir pjesių, žodžiu, - nauja programa, kurioje naujos dainos ir negirdėti tekstai. ..................................................................... M. Valiuką galima vadinti vienu savičiausių, autentiškiausių muzikantų. Plačiame Lietuvos... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3796/id-3796/date-20170512/ PAUZĖ, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.00
Kiti koncertai