Cirkas ”Santa Claus ir Maskvos cirkas”

Cirkas ”Santa Claus ir Maskvos cirkas”

 

Legendinis Maskvos Cirkas kviečia visus į Grandiozinę Cirko programą „Didžioji kalėdinė eglutė“, į didelę šventę visai šeimai!

Didžiulis programos pasisekimas Kinijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Rusijoje!

75 puikių cirko artistų, 5 sunkiasvoriai automobiliai su įranga, kostiumais ir rekvizitu, šiuolaikinės kompiuterinės technologijos, puiki režisūra ir tikras artistų Tarptautinių cirko festivalių laureatų Paryžiuje, Pekine ir Maskvoje profesionalumas!

Visi pasirodymai atliekami be apsaugos!

Senis Šaltis ir Snieguolė, puikus arklių pasirodymas, dresiruoti pudeliai, egzotiškų kačių atrakcionas, visa eilė neįtikėtinų triukų ir oro gimnastų, linksmų kluonų, akrobatų, žongliruotųjų ir iliuzionistų meistriškumas – Maskvos cirko žvaigždės – puiki Kalėdų šventės nuotaika.

Be to, programoje bus ledo šou „Laplandija“, kur bus sudėtingiausi cirko triukai, išskirtiniai kostiumai ir autorinė muzika, linksmi kluonų pasirodymai ir multimedijos efektai.

Jūsų laukia grandiozinis reginys! Tikros žiemos ir Naujųjų Metų šventės  linksmybės.

Ateikite, linksminkitės, šypsokitės ir švęskite Kalėdas ir Naujuosius Metus kartu su Legendinių Maskvos Cirku!

  • Gruodžio 22 d.  nuo 17:00
2017-12-22 17:00 2017-12-22 17:00 Europe/Vilnius Cirkas ”Santa Claus ir Maskvos cirkas”   Legendinis Maskvos Cirkas kviečia visus į Grandiozinę Cirko programą „Didžioji kalėdinė eglutė“, į didelę šventę visai šeimai! Didžiulis programos pasisekimas Kinijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Rusijoje! 75 puikių cirko artistų, 5 sunkiasvoriai automobiliai su įranga, kostiumais ir rekvizitu,... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3770/id-3770/date-20170514/ Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00 - 43.00