SEL koncertas

SEL koncertas

Neįtikėtina: SEL nesirengia sustoti – aiški koncerto data Klaipėdoje!

Grupės SEL gerbėjai, po stulbinamų koncertų vasarą Klaipėdoje ir rugsėjį Vilniuje, turės unikalią progą džiaugtis. Egidijus Dragūnas paskelbė, kad jo vadovaujama grupė surengs analogišką šou ir gruodį. Susirinkusieji galės grožėtis ne tik muzika, bet ir išskirtine scena, šviesos efektais.

Net SEL kritikai pripažįsta, kad lietuviškos popmuzikos kontekste ši grupė yra tikras kokybės ženklas,  tobulai pataikantis į besikeičiantį publikos skonį ir lūkesčius. Jokių įprastų standartų ir stereotipų, tai ir yra SEL.

Taip pat jau yra aišku, kad naujuose  SEL koncertuose skambės ne tik geriausi visų laikų SEL hitai, tačiau ir nauji kūriniai, prie kurių šiuo metu dirba E.Dragūnas.

Išsirink idealiausią vietą arenoje, suburk draugų kompaniją ir pasinerk į beprotišką šėlsmą, kartu su SEL.

Ir tai bus tik pradžia!

  • Gruodžio 26 d.  nuo 19:00
2017-12-26 19:00 2017-12-26 19:00 Europe/Vilnius SEL koncertas Neįtikėtina: SEL nesirengia sustoti – aiški koncerto data Klaipėdoje! Grupės SEL gerbėjai, po stulbinamų koncertų vasarą Klaipėdoje ir rugsėjį Vilniuje, turės unikalią progą džiaugtis. Egidijus Dragūnas paskelbė, kad jo vadovaujama grupė surengs analogišką šou ir gruodį. Susirinkusieji galės grožėtis ne tik... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3769/id-3769/date-20170513/ Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 21.00 - 52.00
Kiti koncertai