Elvis Presley SHOW

Elvis Presley SHOW

ELVIS PRESLEY SHOW: MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS

Naujas šiuolaikiškas Kauno Bigbendo ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas – premjera.
Prieš pat didžiąsias metų šventes kokybės ir šventinės nuotaikos garantas koncertų salėse visoje Lietuvoje!

Pigesni bilietai iki spalio1d. Bilietai brangs!

Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali. Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra padėjo sukurti šį unikalų projektą – „Elvis Presley show“.
Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio dainos šįkart suskambės visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia Elvio Preslio dainas. Nepraleiskite ypatingos progos pasimėgauti muzikaliu ir profesionaliu gyvos muzikos šou.
Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodys drauge su Kauno bigbendu, diriguojamu Petro Tadaro.
Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos, atitinkančios šeštojo dešimtmečio laikų stilistiką, ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja 20a. Rokenrolo ikonos – Elvio Preslio dvasia.
Daugiau nei pusmetį trukusi idėjų, repeticijų ir kūrybos sintezė šiandien tapo išskirtiniu koncertu, kurį jau gruodžio mėnesį galėsite išvysti savo mieste.
Šventinis stebuklas prasideda čia.

Koncerte dalyvauja:
Profesionalus džiazo orkestras
Martynas Kavaliauskas
Šokėjai ir pritariantys vokalistai

https://www.youtube.com/watch?v=Q_VZHxNjjzU

  • Gruodžio 20 d.  19:00 - 21:00
2017-12-20 19:00 2017-12-20 21:00 Europe/Vilnius Elvis Presley SHOW ELVIS PRESLEY SHOW: MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS Naujas šiuolaikiškas Kauno Bigbendo ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas – premjera. Prieš pat didžiąsias metų šventes kokybės ir šventinės nuotaikos garantas koncertų salėse visoje Lietuvoje! Pigesni bilietai iki spalio1d.... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3694/id-3694/date-20170504/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 14.90 - 24.90
Kiti koncertai