Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką

Visi puikiai žinome lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Jos istorija moko nebūti patikliems, nepasiduoti įkalbinėjimams, vertina draugystę ir skatina išradingumą. Kaip katinėliui pavyksta iš lapės namų išvaduoti gaidelį? Jis groja smuiku ir taip išvilioja lapę! Muzika padeda išgelbėti gaidelį!
Smagų muzikinio šešėlių teatro spektalį seka Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai, ne tik grieždami savo instrumentais, bet ir persikūnydami į vaidmenis ar valdydami lėles. Jas sukūrė spektaklio režisierė ir dailininkė Gintarė Radvilavičiūtė, o muziką parašė kompozitorius Teisutis Makačinas.
Spektaklio premjera įvyko šių metų gegužės mėnesį ir sulaukė labai gerų atsiliepimų. Lapkritį jis yra rodomas ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje, Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje.
„Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką“ – gražus ir prasmingas renginys visai šeimai. Kviečiame!

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius

12:00 val. koncertams ugdymo įstaigoms
18:30 val. šeimoms

  • Lapkričio 21 d.  18:30 - 19:15
2017-11-21 18:30 2017-11-21 19:15 Europe/Vilnius Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką Visi puikiai žinome lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Jos istorija moko nebūti patikliems, nepasiduoti įkalbinėjimams, vertina draugystę ir skatina išradingumą. Kaip katinėliui pavyksta iš lapės namų išvaduoti gaidelį? Jis groja smuiku ir taip išvilioja lapę! Muzika padeda išgelbėti... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3455/id-3455/date-20170518/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.80 - 6.80
Kiti koncertai