67-asis I. Simonaitytės bibliotekos gimtadienis

67-asis I. Simonaitytės bibliotekos gimtadienis

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka spalio 2 d. švęs savo 67-ąjį gimtadienį. Šventinės akcijos jau prasidėjo, kasdien, nuo rugsėjo 18 d., bibliotekos įsteigtomis dovanomis yra apdovanojami socialiniame tinkle Facebook teisingai apie biblioteką į klausimus atsakę lankytojai.

Spalio 2 d. lankytojai bus kviečiami ant kiemo grindinio palikti kreidele užrašytą linkėjimą bibliotekai. Jų lauks šventinės akcijos: gimtadienio dieną iš skolininkų bus neimami delspinigiai, o lankytojas, atėjęs nuo 12 val. iki 15 val., skaitytojo bilietą galės įsigyti nemokamai. Visą dieną bibliotekos holuose skambės profesionalių atlikėjų, moksleivių ir studentų muzikiniai sveikinimai. Bibliotekos gimimo dienos metu atminimo dovanėlėmis bus apdovanoti aktyviausi abonemento ir skaityklų skyrių skaitytojai.

  • Spalio 2 d.
2017-10-02 2017-10-02 Europe/Vilnius 67-asis I. Simonaitytės bibliotekos gimtadienis Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka spalio 2 d. švęs savo 67-ąjį gimtadienį. Šventinės akcijos jau prasidėjo, kasdien, nuo rugsėjo 18 d., bibliotekos įsteigtomis dovanomis yra apdovanojami socialiniame tinkle Facebook teisingai apie biblioteką į klausimus atsakę lankytojai. Spalio 2 d. lankytojai... --- http://www.klaipedainfo.lt/events-event/id-3398/id-3398/date-20170518/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje