Gruodžio
06 d.

Ką nuveikti Klaipėdoje, neišleidžiant nei cento


O gi, dėl ko mes tai mylime Klaipėdą? Tikriausiai dėl jūros, jaukaus  senamiesčio,  įvairios architektūros, kultūros, gausybės renginių, turtingos istorijos ir galbūt dėl to, jog čia gali praleisti puikiai laiką neišleidęs nei cento.  


1.    Aplankykite Teatro aikštę – Kalėdinis laikotarpis Klaipėdoje vienas iš nuostabiausių. Išpuoštos gatvės, gyvos eglutės kvapas,jauki kalėdinė mugė teatro aikštėje bei kalėdų nuotaiką užsikrėtę žmonės - puiki žiemos patirti Klaipėdoje!


2.    Nemokama ekskursija –  Niekas tikriausiai nepaprieštaraus, jog vienas iš geriausių būdų susipažinti su naujomis vietovėmis, tai vaikščiojimas pėsčiomis, kuom viską kas tave supa gali pamatyti, patirti, išgirsti, pajusti pats. Tam tereikia kojų, puikios nuotaikos ir gero miesto žemėlapio, kurį Klaipėdoje rasi turizmo informacijos centre ir pirmyn!

3. Pasivaikščiojimas Danės krantine – Tai viena vaizdingiausių  Klaipėdos, kur susitinka gamta, istorijas, architektūra ir miesto šurmulys. Toks pasivaikščiojimas tikrai praturtints įspūdžiais. Einam?


4. Ištirinėkite Klaipėdos mažają architektūrą – Mistiškas Juodasis vaiduoklis, stebuklingas peliukas, katinas džentelmenas tai yra tik kelios skulptūros esančios Klaipėdoje, o jūs suraskite visas!


5.    Eikite šokti –Kiekvieną ketvirtadienį miesto centre esantis Klaipėdos etnokultūros centre siūlo nusikelti laiku atgal ir šėlti tradiciniame lietuviškame šokių vakarėlyje – vožinyje. Išbandykite!


6.    Nemokami renginiai –Klaipėdoje visuomet galima rasti ką nuveikti, kur nueiti visus metus Klaipėdoje yra organizuojami įvairūs sporto, kultūros, edukacijos renginiai, tiesiog visuomet pasitikrinkite Klaipėdos turizmo informacijos svetainėje kas vyksta, tuo metu, kuomet jūs esate uostamiestyje.